Matchball získávají Lovci!

Po třetím utkání série o bronzové medaile chybí našim házenkářům jediný krok k obhajobě bronzových medailí z loňské sezóny.

3. utkání Chance extraligy – o 3.  místo:

Lovci Lovosice – KH ISMM Kopřivnice
35:26 (18:12)
stav série 2:1

statistiky k utkání zde

Nebyl to hezký zápas, když celé střetnutí bylo rozdrobené dvouminutovými tresty a bohužel i přímými červenými kartami na naší straně. Lovci si připisují druhý bod v sérii a v sobotu se pokusí o zisk toho třetího rozhodujícího.

Skvělým výkonem se v prvním poločase blýskl matador Pavel Horák, jehož branky nám chyběly ve druhém střetnutí v Kopřivnici. Ve středu v prvním poločase jich vstřelil hned pět a přispěl ke skvělým 78% úspěšnosti střelby z první půle. Dařilo se nám nejen útočit vepředu, ale také dobře bránit vzadu a společně s velmi dobrým výkonem Artura Adamíka v naší brance jsme díky tomu vedli po úvodní půlhodině rozdílem šesti gólů 18:12.

V poločase druhém se obraz hry příliš nezměnil a Lovci si nadále udržovali výraznější vedení. To činilo po celý průběh minimálně šest branek, když se na vysoké výhře podíleli s výjimkou hráčů z dorostu a brankářů všichni Lovci hrající v poli. Stínem zápasu jsou jednoznačně tři přímé červené karty na naší straně (Fornbaum, Dikhaminija, Horák).

Děkujeme oběma táborům za bouřlivou kulisu k zápasu. Série pokračuje v sobotu, případné páté střetnutí by hostil Chemik příští středu.