tym-16-minizaci

SOUPISKANÁBOR NOVÝCH ČLENŮTurnaje 6+1Turnaje 4+1

 

Hráči:

Trenéři:

Ten, kdo se chce stát Lovcem, může přijít prakticky v průběhu celé sezóny, ale ideální čas k zařazení do týmu je samozřejmě na začátku školního roku. Rodiče a děti, kteří mají zájem zařadit se mezi členy našeho klubu, mohou přijít na kterýkoliv z tréninků dané věkové kategorie, ideálně po předchozí telefonické domluvě s vedoucím trenérem dané složky:

PŘÍPRAVKA – ročníky 2009 a mladší (od 6ti let)

  • hlavní trenér: Roman Jelínek
  • telefonní číslo: 721 354 335
  • tréninky: pondělí 14:30 – 15:30, čtvrtek 14:30 – 15:30

MINIŽÁCI – ročníky 2007, 2008

  • hlavní trenér: Jan Šváb
  • telefonní čísla: 607 731 890
  • tréninky: úterý 14:00 – 15:30, středa 14:00 – 15:30, čtvrtek 14:00 – 15:30

MLADŠÍ ŽÁCI – ročníky 2005, 2006

  • hlavní trenér: Marek Trefný a Miloš Vodička
  • telefonní čísla: 603 957 796 a 736 507 219
  • tréninky: pondělí 15:30 – 17:00, středa 15:30 – 17:00, čtvrtek 15:30 – 16:45

Pokud je Váš syn starší než výše uvedené ročníky, prosím domluvte se individuálně na emailu LKanturkova@seznam.cz. Na tomto emailu se můžete dozvědět případné další požadované informace.

Máte-li se synem (pozor, přijímáme pouze chlapce!!) zájem navštěvovat tréninky házené, najděte si příslušnou věkovou kategorii podle ročníku narození a telefonicky se dohodněte s trenérem týmu. Nezapomeňte pak na trénink vzít chlapci vhodné sportovní oblečení, obuv do haly (se světlou podrážkou) a pití (vodu nebo šťávu, bez bublin!).

Těšíme se na vás!!! Přijďte mezi nás, Lovce, a zažijte skvělý pocit z týmového sportu a úspěchů, kterých v Lovosicích dosahujeme!

1. turnaj ne 8.10. od 9:00 HK Baník Most
2. turnaj so 21.10. od 9:00 HK FCC Město Lovosice
3. turnaj so 18.11. od 8:00 DHK Baník Most
4. turnaj ne 26.11. od 9:00 TJ Lokomotiva Louny
1. turnaj so 16.9. od 9:00 HK Baník Most  
2. turnaj ne 24.9. od 9:00 TJ Slavoj Děčín  
3. turnaj ne 1.10. od 9:00 HK FCC Město Lovosice I Informace
4. turnaj ne 22.10. od 8:00 DHK Baník Most  
5. turnaj ne 29.10. od 9:00 TJ Lokomotiva Louny  
6. turnaj so 11.11. od 10:00 HK FCC Město Lovosice II  
7. turnaj so 25.11. od 8:00 HSK Tygři Ústí n. L.