STRABAG RAIL EXTRALIGA 2020/2021

Konečné pořadíTABULKAZÁPASYCHANCE PLAY-OFF 2021PLAY-OUTSoupiska

1. Talent tým Plzeňského kraje
2. HCB Karviná
3. HC Dukla Praha
4. HK FCC Město Lovosice
5. HC ROBE Zubří
6. KH ISMM Kopřivnice
7. HBC Ronal Jičín
8. Pepino SKP Frýdek-Místek
9. SKKP Handball Brno
10. TJ Cement Hranice
11. TJ Sokol Nové Veselí
12. SHC Maloměřice Brno

Poz Tým Z V R P Góly+/- B
1 HCB Karviná 22 18 0 4 690:544146 36
2 Talent tým Plzeňského kraje 22 16 1 5 673:58390 33
3 HC Dukla Praha 22 14 2 6 663:59568 30
4 HK FCC Město Lovosice 22 12 3 7 661:63526 27
5 HBC Ronal Jičín 22 11 1 10 595:57025 23
6 Pepino SKP Frýdek-Místek 22 11 1 10 631:6274 23
7 KH ISMM Kopřivnice 22 10 2 10 625:60916 22
8 HC ROBE Zubří 22 10 2 10 585:598-13 22
9 SKKP Handball Brno 22 8 3 11 566:585-19 19
10 TJ Cement Hranice 22 6 3 13 524:565-41 15
11 TJ Sokol Nové Veselí 22 2 4 16 527:625-98 8
12 SHC Maloměřice Brno 22 3 0 19 508:712-204 6

ZÁPASY LOVCŮ:
Zápas Skóre
05.09.2020 18:00 Zimní stadion
HK FCC Město Lovosice – TJ Sokol Nové Veselí
31 - 22
26.09.2020 17:00 Hala Chemik
HK FCC Město Lovosice – Talent tým Plzeňského kraje
33 - 32
04.10.2020 10:30 Karviná
HCB Karviná – HK FCC Město Lovosice
32 - 25
07.10.2020 18:00 Hala Chemik
HK FCC Město Lovosice – HC Dukla Praha
28 - 28
10.10.2020 17:00 Hala Chemik
HK FCC Město Lovosice – Pepino SKP Frýdek-Místek
32 - 33
14.11.2020 15:30 Hala Chemik
HK FCC Město Lovosice – HC ROBE Zubří
32 - 39
21.11.2020 16:00 Kopřivnice
KH ISMM Kopřivnice – HK FCC Město Lovosice
29 - 36
25.11.2020 14:55 Nové Veselí
TJ Sokol Nové Veselí – HK FCC Město Lovosice
18 - 25
05.12.2020 15:30 Frýdek-Místek
Pepino SKP Frýdek-Místek – HK FCC Město Lovosice
27 - 30
20.12.2020 10:30 Plzeň
Talent tým Plzeňského kraje – HK FCC Město Lovosice
35 - 24
08.01.2021 18:00 Brno
SKKP Handball Brno – HK FCC Město Lovosice
30 - 25
09.01.2021 11:00 Hala SHC Maloměřice
SHC Maloměřice Brno – HK FCC Město Lovosice
26 - 34
20.01.2021 18:00 Hala Chemik
HK FCC Město Lovosice – SKKP Handball Brno
40 - 36
23.01.2021 17:00 Hala Chemik
HK FCC Město Lovosice – HBC Ronal Jičín
30 - 29
30.01.2021 15:00 Hranice
TJ Cement Hranice – HK FCC Město Lovosice
27 - 27
03.02.2021 18:00 Hala Chemik
HK FCC Město Lovosice – HCB Karviná
26 - 28
06.02.2021 16:30 Praha 6
HC Dukla Praha – HK FCC Město Lovosice
26 - 27
13.02.2021 17:00 Hala Chemik
HK FCC Město Lovosice – SHC Maloměřice Brno
39 - 23
20.02.2021 18:00 Jičín
HBC Ronal Jičín – HK FCC Město Lovosice
25 - 28
27.02.2021 16:00 Hala Chemik
HK FCC Město Lovosice – TJ Cement Hranice
30 - 27
06.03.2021 18:00 Zubří
HC ROBE Zubří – HK FCC Město Lovosice
28 - 28
27.03.2021 18:00 Hala Chemik
HK FCC Město Lovosice – KH ISMM Kopřivnice
31 - 35
ROZPIS STRABAG RAIL EXTRALIGY:
Zápas Skóre
05.09.2020 16:30
HC Dukla Praha – SHC Maloměřice Brno
31 - 26
05.09.2020 17:00
SKKP Handball Brno – HC ROBE Zubří
24 - 21
05.09.2020 18:00 Zimní stadion
HK FCC Město Lovosice – TJ Sokol Nové Veselí
31 - 22
06.09.2020 10:30
HCB Karviná – HBC Ronal Jičín
27 - 26
06.09.2020 10:30
Talent tým Plzeňského kraje – TJ Cement Hranice
26 - 23
06.09.2020 18:00
Pepino SKP Frýdek-Místek – KH ISMM Kopřivnice
29 - 28
12.09.2020 10:00
TJ Cement Hranice – HCB Karviná
25 - 28
12.09.2020 17:00
TJ Sokol Nové Veselí – SHC Maloměřice Brno
25 - 22
12.09.2020 18:00
KH ISMM Kopřivnice – SKKP Handball Brno
30 - 25
12.09.2020 18:00
HC ROBE Zubří – Talent tým Plzeňského kraje
26 - 32
19.09.2020 11:00
SHC Maloměřice Brno – HBC Ronal Jičín
20 - 34
20.09.2020 10:30
HCB Karviná – HC ROBE Zubří
33 - 22
20.09.2020 10:30
Talent tým Plzeňského kraje – KH ISMM Kopřivnice
32 - 34
23.09.2020 17:00
TJ Cement Hranice – SHC Maloměřice Brno
24 - 15
26.09.2020 17:00 Hala Chemik
HK FCC Město Lovosice – Talent tým Plzeňského kraje
33 - 32
26.09.2020 18:00
HC ROBE Zubří – HC Dukla Praha
31 - 23
27.09.2020 18:00
Pepino SKP Frýdek-Místek – SKKP Handball Brno
34 - 31
29.09.2020 19:00
HBC Ronal Jičín – HC Dukla Praha
24 - 24
30.09.2020 17:00
KH ISMM Kopřivnice – HCB Karviná
27 - 20
03.10.2020 11:30
SHC Maloměřice Brno – HC ROBE Zubří
27 - 30
03.10.2020 16:30
HC Dukla Praha – KH ISMM Kopřivnice
25 - 31
03.10.2020 18:00
HBC Ronal Jičín – TJ Cement Hranice
28 - 16
04.10.2020 10:30
Talent tým Plzeňského kraje – Pepino SKP Frýdek-Místek
35 - 33
04.10.2020 10:30 Karviná
HCB Karviná – HK FCC Město Lovosice
32 - 25
06.10.2020 17:00
Pepino SKP Frýdek-Místek – HCB Karviná
28 - 22
06.10.2020 19:00
TJ Sokol Nové Veselí – HBC Ronal Jičín
24 - 25
07.10.2020 18:00 Hala Chemik
HK FCC Město Lovosice – HC Dukla Praha
28 - 28
10.10.2020 17:00 Hala Chemik
HK FCC Město Lovosice – Pepino SKP Frýdek-Místek
32 - 33
10.10.2020 17:00
TJ Sokol Nové Veselí – TJ Cement Hranice
22 - 26
14.11.2020 15:30 Hala Chemik
HK FCC Město Lovosice – HC ROBE Zubří
32 - 39
14.11.2020 17:00
SKKP Handball Brno – HBC Ronal Jičín
27 - 28
14.11.2020 17:00
TJ Sokol Nové Veselí – KH ISMM Kopřivnice
24 - 24
15.11.2020 10:30
Talent tým Plzeňského kraje – SHC Maloměřice Brno
37 - 26
15.11.2020 17:00
Pepino SKP Frýdek-Místek – TJ Cement Hranice
24 - 30
18.11.2020 17:10
HCB Karviná – HC Dukla Praha
29 - 26
21.11.2020 10:00
TJ Cement Hranice – SKKP Handball Brno
22 - 22
21.11.2020 11:30
SHC Maloměřice Brno – HCB Karviná
27 - 42
21.11.2020 16:00 Kopřivnice
KH ISMM Kopřivnice – HK FCC Město Lovosice
29 - 36
21.11.2020 18:00
HBC Ronal Jičín – Talent tým Plzeňského kraje
27 - 34
21.11.2020 18:00
HC ROBE Zubří – Pepino SKP Frýdek-Místek
27 - 25
25.11.2020 14:55 Nové Veselí
TJ Sokol Nové Veselí – HK FCC Město Lovosice
18 - 25
28.11.2020 10:00
TJ Cement Hranice – Talent tým Plzeňského kraje
24 - 24
28.11.2020 11:00
SHC Maloměřice Brno – HC Dukla Praha
25 - 39
28.11.2020 18:00
KH ISMM Kopřivnice – Pepino SKP Frýdek-Místek
31 - 31
28.11.2020 18:00
HBC Ronal Jičín – HCB Karviná
18 - 29
28.11.2020 18:00
HC ROBE Zubří – SKKP Handball Brno
19 - 20
02.12.2020 17:10
KH ISMM Kopřivnice – SHC Maloměřice Brno
28 - 23
02.12.2020 18:00
HC Dukla Praha – TJ Sokol Nové Veselí
31 - 27
05.12.2020 11:00
SHC Maloměřice Brno – TJ Sokol Nové Veselí
30 - 24
05.12.2020 15:30 Frýdek-Místek
Pepino SKP Frýdek-Místek – HK FCC Město Lovosice
27 - 30
05.12.2020 16:30
HC Dukla Praha – HBC Ronal Jičín
36 - 25
06.12.2020 10:30
HCB Karviná – TJ Cement Hranice
31 - 20
06.12.2020 10:30
Talent tým Plzeňského kraje – HC ROBE Zubří
33 - 29
09.12.2020 16:00
TJ Cement Hranice – HC Dukla Praha
24 - 30
09.12.2020 17:00
HC ROBE Zubří – HCB Karviná
21 - 29
12.12.2020 17:00
TJ Sokol Nové Veselí – Pepino SKP Frýdek-Místek
25 - 31
12.12.2020 18:00
KH ISMM Kopřivnice – Talent tým Plzeňského kraje
25 - 30
12.12.2020 19:00
HBC Ronal Jičín – SHC Maloměřice Brno
38 - 17
16.12.2020 18:30
HBC Ronal Jičín – TJ Sokol Nové Veselí
29 - 24
18.12.2020 17:00
HC Dukla Praha – HC ROBE Zubří
35 - 24
19.12.2020 11:00
SHC Maloměřice Brno – TJ Cement Hranice
22 - 20
19.12.2020 16:00
HCB Karviná – KH ISMM Kopřivnice
29 - 23
19.12.2020 17:00
SKKP Handball Brno – Pepino SKP Frýdek-Místek
26 - 35
20.12.2020 10:30 Plzeň
Talent tým Plzeňského kraje – HK FCC Město Lovosice
35 - 24
22.12.2020 16:30
TJ Cement Hranice – HC ROBE Zubří
19 - 17
22.12.2020 18:30
Pepino SKP Frýdek-Místek – TJ Sokol Nové Veselí
32 - 19
23.12.2020 20:00
SHC Maloměřice Brno – SKKP Handball Brno
19 - 36
08.01.2021 18:00 Brno
SKKP Handball Brno – HK FCC Město Lovosice
30 - 25
09.01.2021 11:00 Hala SHC Maloměřice
SHC Maloměřice Brno – HK FCC Město Lovosice
26 - 34
16.01.2021 17:00
SKKP Handball Brno – TJ Sokol Nové Veselí
20 - 20
20.01.2021 18:00 Hala Chemik
HK FCC Město Lovosice – SKKP Handball Brno
40 - 36
20.01.2021 18:00
HC ROBE Zubří – HBC Ronal Jičín
32 - 27
23.01.2021 17:00 Hala Chemik
HK FCC Město Lovosice – HBC Ronal Jičín
30 - 29
23.01.2021 17:00
TJ Sokol Nové Veselí – HC ROBE Zubří
24 - 28
24.01.2021 16:30
SKKP Handball Brno – HC Dukla Praha
25 - 30
24.01.2021 19:00
Pepino SKP Frýdek-Místek – SHC Maloměřice Brno
39 - 30
27.01.2021 18:00
SKKP Handball Brno – Talent tým Plzeňského kraje
20 - 23
30.01.2021 15:00 Hranice
TJ Cement Hranice – HK FCC Město Lovosice
27 - 27
30.01.2021 16:30
HC Dukla Praha – Talent tým Plzeňského kraje
32 - 25
30.01.2021 18:00
HC ROBE Zubří – KH ISMM Kopřivnice
30 - 25
30.01.2021 18:00
HBC Ronal Jičín – Pepino SKP Frýdek-Místek
21 - 27
31.01.2021 10:30
HCB Karviná – TJ Sokol Nové Veselí
34 - 24
03.02.2021 18:00 Hala Chemik
HK FCC Město Lovosice – HCB Karviná
26 - 28
03.02.2021 18:00
TJ Cement Hranice – HBC Ronal Jičín
24 - 25
03.02.2021 18:00
HC ROBE Zubří – SHC Maloměřice Brno
23 - 20
03.02.2021 18:00
Pepino SKP Frýdek-Místek – Talent tým Plzeňského kraje
24 - 25
03.02.2021 18:00
KH ISMM Kopřivnice – HC Dukla Praha
30 - 31
03.02.2021 19:00
TJ Sokol Nové Veselí – SKKP Handball Brno
25 - 25
06.02.2021 10:00
TJ Cement Hranice – TJ Sokol Nové Veselí
28 - 24
06.02.2021 10:30
HCB Karviná – Pepino SKP Frýdek-Místek
37 - 29
06.02.2021 11:00
SHC Maloměřice Brno – KH ISMM Kopřivnice
23 - 26
06.02.2021 16:30 Praha 6
HC Dukla Praha – HK FCC Město Lovosice
26 - 27
06.02.2021 18:00
HBC Ronal Jičín – HC ROBE Zubří
35 - 24
07.02.2021 10:30
Talent tým Plzeňského kraje – SKKP Handball Brno
23 - 19
10.02.2021 17:30
Talent tým Plzeňského kraje – TJ Sokol Nové Veselí
29 - 27
10.02.2021 18:00
HC Dukla Praha – TJ Cement Hranice
30 - 25
10.02.2021 18:30
HCB Karviná – SKKP Handball Brno
34 - 20
12.02.2021 20:15
TJ Sokol Nové Veselí – Talent tým Plzeňského kraje
21 - 36
13.02.2021 17:00 Hala Chemik
HK FCC Město Lovosice – SHC Maloměřice Brno
39 - 23
13.02.2021 17:00
SKKP Handball Brno – HCB Karviná
18 - 28
13.02.2021 18:00
KH ISMM Kopřivnice – HBC Ronal Jičín
22 - 27
14.02.2021 17:00
Pepino SKP Frýdek-Místek – HC Dukla Praha
27 - 38
16.02.2021 17:00
HC ROBE Zubří – TJ Cement Hranice
31 - 27
20.02.2021 10:00
TJ Cement Hranice – KH ISMM Kopřivnice
29 - 28
20.02.2021 11:30
SHC Maloměřice Brno – Pepino SKP Frýdek-Místek
26 - 25
20.02.2021 18:00 Jičín
HBC Ronal Jičín – HK FCC Město Lovosice
25 - 28
23.02.2021 20:15
HCB Karviná – Talent tým Plzeňského kraje
38 - 32
24.02.2021 18:00
SKKP Handball Brno – KH ISMM Kopřivnice
34 - 30
24.02.2021 19:00
HC ROBE Zubří – TJ Sokol Nové Veselí
25 - 25
27.02.2021 16:00 Hala Chemik
HK FCC Město Lovosice – TJ Cement Hranice
30 - 27
27.02.2021 17:00
SKKP Handball Brno – SHC Maloměřice Brno
25 - 21
27.02.2021 17:00
TJ Sokol Nové Veselí – HCB Karviná
26 - 33
27.02.2021 18:00
KH ISMM Kopřivnice – HC ROBE Zubří
30 - 24
28.02.2021 17:00
Pepino SKP Frýdek-Místek – HBC Ronal Jičín
28 - 26
03.03.2021 17:30
Talent tým Plzeňského kraje – HCB Karviná
30 - 29
03.03.2021 18:00
HC Dukla Praha – Pepino SKP Frýdek-Místek
32 - 22
03.03.2021 18:30
HBC Ronal Jičín – KH ISMM Kopřivnice
28 - 27
06.03.2021 15:00
SHC Maloměřice Brno – Talent tým Plzeňského kraje
17 - 41
06.03.2021 18:00 Zubří
HC ROBE Zubří – HK FCC Město Lovosice
28 - 28
06.03.2021 18:00
KH ISMM Kopřivnice – TJ Sokol Nové Veselí
32 - 27
06.03.2021 18:00
HBC Ronal Jičín – SKKP Handball Brno
24 - 25
06.03.2021 18:00
TJ Cement Hranice – Pepino SKP Frýdek-Místek
22 - 23
17.03.2021 17:30
Talent tým Plzeňského kraje – HC Dukla Praha
34 - 26
20.03.2021 16:30
HC Dukla Praha – SKKP Handball Brno
33 - 30
21.03.2021 11:00
KH ISMM Kopřivnice – TJ Cement Hranice
30 - 21
24.03.2021 18:00
HC Dukla Praha – HCB Karviná
28 - 26
24.03.2021 18:00
Pepino SKP Frýdek-Místek – HC ROBE Zubří
25 - 34
27.03.2021 18:00 Hala Chemik
HK FCC Město Lovosice – KH ISMM Kopřivnice
31 - 35
27.03.2021 18:00
Talent tým Plzeňského kraje – HBC Ronal Jičín
25 - 26
27.03.2021 18:00
HCB Karviná – SHC Maloměřice Brno
52 - 23
27.03.2021 18:00
SKKP Handball Brno – TJ Cement Hranice
28 - 21
28.03.2021 12:15
TJ Sokol Nové Veselí – HC Dukla Praha
30 - 29

Brankáři:

Křídla:

Spojky:

Pivoti:

Realizační tým: