Tým 1977

Na 9.9.2017 budeme dlouho vzpomínat jako na setkání generací, kterému byl celý večer právem věnován. Dlouhé měsíce příprav vyvrcholily slavnostním večerem, kterému nechybělo vůbec nic! Jako první jsme vzdali hold týmu z roku 1977, který Lovosice do nejvyšší soutěže poprvé posunul.

Na speciálně položenou palubovku na zimním stadionu přišli ti, kteří se o to zasloužili – družstvo mužů a jejich realizační tým. Čtyři z nich jich bohužel nejsou mezi námi, ale plakety od starosty Města Lovosice Ing. Milana Diana a ředitele klubu Vojtěcha Srby si místo nich in memoriam přebrali rodinní příslušníci. Za velkého aplausu více jak 2000 diváků, v momentu plném emocí a vzpomínek.

Tým z roku 1977

Brankáři

Hráči

Trenéři

Maséři

Vedoucí družstva

Poděkování

Tým 1977 děkuje vedení lovosického klubu, hlavně Vojtovi a Lucce a celému realizačnímu štábu, za zorganizování a hlavně realizaci této oslavné a hodně zdařilé akce. Ocenění sportovních úspěchů po 40 letech si všichni vážíme, protože víme, že to není samozřejmé, že si to určitě vyžádalo velké úsilí a rádi budeme na dnešní den vzpomínat.

Klubu přejeme v další sportovní činnosti hodně úspěchů a někdy v brzké době i ten vysněný titul.

Ještě jednou velké díky.

Hráči týmu 1977

 

zpět  Společenství legend