Diváci, fanoušci

Důležité organizační pokyny ke čtvrtfinálovým zápasům

O víkendu 25./26. března se v Lovosicích rozehraje čtvrtfinálová série našich Lovců proti týmu Pepino SKP Frýdek-Místek. Prosíme všechny fanoušky, kteří se do haly Chemik chystají, aby si pozorně přečetli všechny informace týkající se domácích střetnutí.

Příjezd/příchod do haly/parkování. 
S ohledem na očekávanou vysokou účast z řad fanoušků prosíme všechny naše příznivce, kteří se do sportovní haly vydají autem, aby využily parkovací plochy před plaveckým bazénem, v přiléhající Zámecké ulici nebo parkoviště u zimního stadionu (5 minut pěšky vzdálené od sportovní haly). Parkoviště u sportovní haly bude po oba hrací dny pro veřejnost nepřístupné (v sobotu i s ohledem na přenos České televize, která bude mít na místě zaparkované přenosové vozy). Dá se předpokládat, že zbývající místa (parkoviště za volejbalovým kurtem, tráva) budou velmi brzo zaplněna a s přibývajícím časem a fanoušky pak bude bezprostřední okolí sportovní haly Chemik NEPRŮJEZDNÉ. Ještě jednou tak prosíme, pokud je to možné, přijďte na utkání pěšky nebo zaparkujte v dostatečné vzdálenosti od haly.

Otevření pokladen
Pokladna se zbývajícími vstupenkami bude otevřena v sobotu i v neděli o čtvrt hodiny dříve oproti standardnímu času, tj. oba dva dny již od 15:45 hodin.

Výdej triček/fanshop 
Speciální trička pro play-off budou vydávána v loveckém stanu umístěném na parkovišti před sportovní halou. Přímo na místě bude možné ve velmi omezeném množství zakoupit tato trička za cenu 250 Kč.  Pro všechny, na které se tričko nedostane nebo kteří nedisponují loveckým dresem z našeho fanshopu, se nabízí možnost přijít podpořit naše házenkáře v černé nebo tmavě modré barvě korespondující s barvami na našich dresech.

Tričko Cesta za snem

Fanshop bude otevřen ve stejném čase jako bude otevřena sportovní hala pro veřejnost, ale bude minimálně pro sobotní střetnutí přemístěn do loveckého stanu na venkovním parkovišti. Zde bude možné zakoupit všechny produkty pro fanoušky včetně nových autogramových karet a v minulém týdnu dodaných originálních loveckých ponožek.

Vstupenky
Většina vstupenek byla prodána v rámci předprodeje. Zbývající vstupenky bude možné zakoupit přímo na pokladně sportovní haly (v sobotu pouze na sobotu a na nedělní střetnutí až v neděli). Všechny vstupenky jsou prodávány na konkrétní sedadlo! Ti z vás, kteří mají vstupenky z předprodeje, mají lístky opatřené unikátním QR kódem. Vstupenky z předprodeje budou kontrolovány před vstupem do haly a můžete je mít buď vytištěné nebo uložené ve vašem telefonu. Dejte prosím pozor, pokud máte vstupenky na oba dva dny, abyste měli sebou správnou vstupenku na správný hrací den.

Cena vstupenek na místě: 

100 Kč – vstupenka 15+
100 Kč – vstupenka na stání
50 Kč – vstupenka 4 – 15 let, důchodci, ZTP, TZP-P

Děti do 3,99 let mají vstup zdarma bez nároku na sedadlo.

Sektory/řady/místa 
Hala Chemik disponuje třemi samostatnými sektory + sektorem na stání. Na svých vstupenkách máte označení sektorů A, B, C:
– sektor A: nejbližší sektor po vstupu do sportovní haly
– sektor B: prostřední sektor
– sektor C: nejvzdálenější sektor (určeno primárně pro členy klubu a hostující fanoušky)

Vstup do sportovní haly —)

Každý sektor má celkem 9 řad. Řady jsou jednak označené z boku krajní sedačky a zároveň bude číselné označení také na každém schodu vedoucím k jednotlivým řadám. Sedačky jsou číslovány a tady pozor! Některé sedačky mají po rekonstrukci haly původní číslování (nastříkaná čísla na opěrátku sedačky), PLATNÁ čísla sedaček se nacházejí rovněž na opěradle v podobě bílé kulaté samolepky s číslem! 

Každý z diváků má vstupenku na svoje místo, není možné si sednout jinam ani si sednout na schody mezi jednotlivými sektory. Ty musí zůstat volné pro případné nouzové použití!!

Poločasová soutěž
Pokračovat bude naše poločasová soutěž, která má o víkendu na programu poslední dvě dílčí kola. Po nich budeme mít 5 finalistů, kteří si v nejbližším možném zápase zasoutěží o hlavní cenu v podobě 2 x VIP vstupenky na utkání Lovců pro sezónu 2023/2024. Vstupenky do soutěže v ceně 10 Kč budou v prodeji u pokladny se vstupenkami.

Prosíme dbejte pokynů pořadatelů. Děkujeme všem za dodržování výše uvedených opatření a těšíme se na společný sportovní zážitek! JSME JEDEN TÝM, MY A VY! 

 

Kategorie: aktuality, tým "A" Rubriky: