Lovci Lovosice a HCB Karviná společně pomohou Maxíkovi

V sobotu se v hale Chemik v Lovosicích odehraje závěrečné kolo základní části STRABAG Rail extraligy. Nepůjde v něm jen o extraligové body, ale také o pomoc malému chlapci Maxíkovi.

Sportovně se Lovci Lovosice letos příliš nedaří. S pokorou v srdci by ale rádi přispěli k výhře v jednom životním boji. A to boji malého chlapečka Maxíka. Možná už někteří jeho příběh znáte z médií nebo sociálních sítí (www.pribehmaxika.cz nebo sociálních sítí např. FB Maxík_SMA). Téměř 2-letý krásný klučík bojuje o naději na lepší život, ke kterému mu může pomoci jen velmi drahý lék. A ten musí dostat max do svých nejbližších narozenin..

Podáváme pomocnou ruku a veškerý výtěžek ze vstupného na sobotního střetnutí mezi Lovci Lovosice a HCB Karviná poputuje na jeho konto. K tomu přidají hráči obou celků 100Kč za každý svůj vstřelený gól.

Moc děkujeme klubu HCB Karviná za jeho soudržnost a všem fanouškům, kteří dorazí a na dálku tak podpoří Maxíka v jeho nerovném životním boji. Utkání se hraje v sobotu 14.března od 18hodin.

Děkujeme! JSME JEDEN TÝM, MY A VY!

Kategorie: aktuality, tým "A"