Informace ohledně materiálního vybavení mládežnických týmů

V těchto dnech by měli rodiče všech “našich” dětí obdržet informaci týkající se vybavení mládežnických týmů: tréninkovými tričky, ponožkami, balíčky Kempa atd. Tyto informace budou šířeny trenéry/realizačním týmem jednotlivých složek. Kopii emailové zprávy zveřejňujeme zároveň na našem webu i FB profilu.

Vážení rodiče,
dovolujeme si vám zaslat základní informace k materiálnímu vybavení členů HK Lovosice:
1. tréninková trička a ponožky
– každý hráč dostane od klubu tréninkové tričko a ponožky ve své velikosti
– tento benefit získávají hráči v rámci uhrazení členských příspěvků na sezónu 2019/2020 a budou k odběru ihned po zhotovení dodavatelem.
2. balíčky oblečení Kempa (návaznost na loňskou sezónu)
– v příloze vám zasíláme aktualizovaný balíček vybavení od společnosti Kempa,
– ceny jednotlivých produktů zůstávají stejné jako v sezóně 2018/2019,
– pokud budete chtít objednat jakékoliv zboží z nabízeného balíčku, je to v 1. vlně potřeba udělat do pátku 18. října!!!!!!.Pouze tak jsme schopni zajistit hromadné objednání a především hromadný potisk všech objednaných produktů v partnerské reklamní společnosti. Objednávky jsou shromažďovány vždy v rámci jednotlivých kategorií!!
Příloha č.1
 
3. oblečení Kempa pro jednotlivé složky mimo balíčky
– přišel dotaz z kategorie starších žáků ohledně barevnosti bavlněné mikiny, kterou si chtějí jako tým objednat mimo námi nabízený balíček,
– barevnost vybavení mimo balíček prosíme vždy sjednotit v rámci všech složek, tj. pro mikiny např. černá (jako mají muži) nebo modrá (do barvy balíčků)
– v případě nejasností prosíme trenéry o konzultaci s vedením oddílu
4. doplňkové artikly z fan shopu Lovců
– ve druhé příloze vám zasíláme produkty s logem našeho klubu, které aktuálně nabízíme v rámci fanshopu v Lovosicích i v rámci externího fan shopu od společnosti Merchator
Příloha č.2
5. zboží Kempa a Select za klubové ceny
– i nadále máme možnost objednávat zboží značky Kempa a Select s klubovou slevou 35-40%
– informace k objednávání najdete na našich stránkách zde: https://www.hazenalovosice.cz/klub/pro-rodice/ V případě jakýchkoliv nejasností mne můžete kontaktovat na emailu lucie@hazenalovosice.cz. Ještě jednou připomínám, že zboží v rámci balíčků objednáváte pouze u svých trenérů v rámci hromadné klubové objednávky. Ostatní zboží můžete objednávat přes eshop individuálně viz instrukce výše.

Pěkný den,

Lucie Kantůrková
HK FCC Město Lovosice
+420 608 876 794