Dvě kola před koncem soutěže záloha znovu v čele

V neděli 5.5 se v dvacátém kole druhé ligy mužů v naší hale Chemik utkala naše záloha s družstvem z Jablonce a po vítězství se vrátila do čela soutěže.

20. kolo 2.liga muži SZČ:

HK FCC Město Lovosice B – Elektro Praga Jablonec
28:25 (15:11)

Utkání bylo velmi vyrovnané až do dvacáté páté minuty první půle, kdy se nám šňůrou pěti gólů a hlavně díky vynikajícímu výkonu brankáře Honzy Hrdličky, podařilo vytvořit rozhodující náskok, který jsme dokázali udržet i přes nevýrazný výkon až do konce utkání. Po poločase 15:11, jsme tak nakonec zvítězili rozdílem tří branek 28:25.

Dvě kola před koncem letošního ročníku tak drží Lovci vedoucí příčku o jediný bod před týmem Libčic. V posledních dvou zápasech se utkáme s týmem Lounů (12.5. od 17hodin) a sezónu zakončíme zápasem doma s Plzní (19.5. od 16hodin).

Naše sestava a střelci: Jan Hrdlička – Miroslav Borovička (4), Jakob Škromach (4), Jiří Kalík (3), Miroslav Machač (2), Lukáš Černý (3), Jan Heřmanovský (1), Jaroslav Timko (2), Petr Čepelák, Jakub Donát, Pavel Pěkný (5) a Václav Kovář (4/2)

Kategorie: aktuality, tým "B" Rubriky: