Vánoční odpoledne pro nejmenší kategorie: Lovci s Lovci!

Klub HK Lovosice zve hráče kategorií přípravka, minižáci a mladší žáci a jejich rodiče na „Vánoční odpoledne Lovci s Lovci“. Na všechny házenkáře čeká hodina a půl zábavy, soutěží, plnění úkolů a to vše pod dohledem hráčů „A“ týmu Lovců. V průběhu soutěžení se mohou malí Lovci potkat s hráči extraligového celku, nechat si je podepsat, vyfotit se s nimi nebo si s nimi jen tak popovídat.

Pro každého z malých Lovců bude připravena medaile a drobné odměny. A dárek od nás dostanou i rodiče, pro které máme přichystanou vstupenku zdarma na utkání Lovců proti Hranicím, které se hraje od 19 hodin (členové HK/hráči/ mají vstup na zápasy zdarma). S touto vstupenkou získáte zároveň speciální lovecký kalendář pro rok 2019!

Na rodiče (především maminky) pak máme jednu prosbu: budeme rádi, pokud nám pomůžete s občerstvením ve formě slaného nebo sladkého zákusku (cukroví), ovoce nebo jiné mlsky. Toto občerstvení bude volně k dispozici pro všechny přítomné, klub pak zajistí pitný režim.

Po celou dobu bude zároveň otevřen fan shop Lovců a v nabídce budou také míče Select za klubové zvýhodněné ceny.

„Vánoční odpoledne Lovci s Lovci“

Kdy? Pátek 21. prosince
Čas? 16:00 – 17:30
Kde? Sportovní hala Chemik
Pro koho? Hráči kategorií přípravka, minižáci, mladší žáci
Těšte se na: dovednostní soutěže, setkání s hráči „A“ týmu, medaili a odměnu pro každého, extraligové utkání velkých Lovců proti Hranicím (od 19 hodin)
Na místě: občerstvení (ve spolupráci rodiče + klub), fan shop, prodej míčů Select

Budeme velmi rádi, když se společně s vašimi dětmi přijdete společně rozloučit s končícím se rokem 2018, ve kterém Lovci opět dokázali, že házenou v Lovosicích umíme!

Děkujeme a budeme se těšit na setkání! JSME JEDEN TÝM, MY A VY!