Mladší žáci na mistrovském turnaji v Lounech

V neděli 23. září 2018 pokračovala mistrovská soutěž prvním turnajem západní divize. Sedm týmů se utkalo v hale Lokomotivy Louny, každý se čtyřmi soupeři.

1. turnaj západní divize – ml. žáci.

Domácí zvítězili ve všech čtyřech utkáních, Lovosice A a Chomutov poznaly jen jednu porážku, Most a Lovosice B prohrály dvakrát a bez vítězství odjížděla družstva Tygrů Ústí n.L. a Děčína. Hráno 2×15 minut (včetně 5 minut osobky).

Výsledky:

Louny – Lovosice A 18:11, – Ústí n.L 25: 4, – Most 27: 8, – Děčín 28: 6
Lovosice A – Lovosice B 31:13, – Chomutov 17: 8, – Děčín 31: 3
Chomutov – Děčín 22:14, – Lovosice B 14:13, – Ústí n.L 17:10
Most – Děčín 28:15, – Ústí n.L. 21:14, Lovosice B – Most 17:14, – Ústí n.L. 15: 7

Utkání Lovosice A:

Lovosice A – Chomutov 17: 8 (8: 4)
Nedůsledná obrana a katastrofálně nepřesná střelba Lovosic držely skóre v osobce vyrovnané (5.min 2:2). Unavený výkon pokračoval dále, 12. min 6:4, závěr ale patřil favoritovi.

Lovosice A – Lovosice B 31:13 (20: 7)
A-čko pokračovalo v bezkrevném výkonu a bojující B-čko dlouho udržovalo vyrovnané skóre osobka 4:4 a v 8.min 7:7. Pak se prosadila větší síla a zkušenost.

Lovosice A – Louny 11:18 (5:10)
Pokračoval unavený výkon Lovosic z předešlých utkání. Úvodní tři střely Lovosic v první minutě skončily téměř na ochoze a Lounští trestali (osobka 2:7). Lovosičtí si nevěděli rady s lounskou agresivní obranou a z protiútoků po technických chybách dostávali laciné branky. A tak domácí snadno udrželi rozdíl skóre vybudovaný v osobce.

Lovosice A – Děčín 31: 3 (16:1)
Soupeř s minimem hráčů na střídání v tak dlouhém turnaji nenašel sílu na přijatelný výsledek.

Utkání Lovosice B:

Lovosice B – Ústí n.L 15: 7 ( 7: 4)
Lovosičtí sice osobku prohráli 2:3, ale pestrou hrou a důraznou obranou soupeře přehráli.

Lovosice B – Chomutov 13:17 (10:11)
Vyrovnané utkání lovosičtí ztratili pětiminutovým výpadkem v úvodu druhého poločasu.

Lovosice B – Most 17:14 (7: 9)
Vynikající výkon družstva Lovosic, rychlost, důraz v obraně a vynikající Kokkalidis v bráně byli strůjci překvapivého vítězství

A-čko nenavázalo na předchozí výkony, působilo unaveně, hra byla plná technických chyb a nepřesné střelby. Jediné těžké utkání tým ztratil již v prvních minutách. B-čko naopak předvádělo rychlou a důraznou házenou, ale k lepšímu výsledku chyběla síla a přesnost střelby