Na závěr sezóny naše rezerva podlehla Liberci

V neděli 13.5 se v posledním dvaadvacátém kole druhé ligy mužů v naší hale Chemik utkala naše záloha s družstvem z Liberce.

22. kolo 2.liga SVČ:

HK FCC Město Lovosice B – Liberec Handball
20:21 (7:9)

Utkání se nám bohužel nepodařilo především v útoku. Tentokrát jsme si nedokázali poradit hlavně s brankářem hostí a nedařilo se nám proměňovat ani vyložené šance. Když se k tomu přidají zbytečné technické chyby, v poločase jsme ztráceli 7:9.

Ve druhém poločase jsme bohužel pokračovali v podobném výkonu a tak si hosté z Liberce nakonec odvezli těsnou výhru 20:21.

Naše záloha tak celkem obsadila velmi pěkné třetí místo v soutěži.

Naše sestava a střelci: Arpád Gebur – Pavel Pěkný (4/3), Jaroslav Timko, Dominik Štraus (1), Lukáš Černý (2), Havel Roman (3), Pavel Vích (3), Marek Gebhart (3), Machač Miroslav (1), Smetana Michal (3), Martin Baičev a Jakub Škromach.

Kategorie: aktuality, tým "B" Rubriky: