Záloha podlehla o branku Pardubicím

V neděli 29.4 se v dvacátém kole druhé ligy mužů v naší hale Chemik utkala naše záloha s družstvem z Pardubic.

20. kolo 2.liga muži SVČ:

HK FCC Město Lovosice B – 1.HC Pardubice
29:30 (16:16)

Utkání bylo velmi vyrovnané po celý první poločas, který hlavně díky našim mnoha neproměněným šancím a zbytečným technickým chybám, nakonec skončil nerozhodně 16:16.

Do druhé půle jsme sice nastoupili o něco lépe, ale postupně se nám přestalo dařit. Vyprodukovali jsme až příliš mnoho chyb jak v útoku nebo v obraně, které pardubičtí dokázali chytře využívat. I tak jsme mohli posledním útokem vybojovat alespoň bod za remízu, ale ani to se nepovedlo a hosté si tak odváží z naší haly oba body. Paradoxně nám největší problém činil nám dobře známý pivot soupeře Filip Kopáč, který zatížil naše konto sedmi brankami. Utkání, které nás mohlo posunout na první příčku soutěže, jsme bohužel nakonec prohráli 29:30.

Sestava a střelci Lovců: Arpád Gebur – Pavel Pěkný (2/1), Kalík Jiří (1), Baičev Matěj (1), Karlovec David (2), Lukáš Černý (6), Havel Roman (7), Martin Prokop, Havlovec Ondřej (5), Machač Miroslav (5), Smetana Michal.

Kategorie: aktuality, tým "B" Rubriky: