V regionálním derby záloha úspěšná

V neděli 17.4 se v sedmnáctém kole druhé ligy mužů v hale Chemik utkala naše záloha v očekávaném regionálním derby družstvem z nedalekých Loun.

17. kolo 2.liga muži SVČ

HK FCC Město Lovosice B – Loko Louny
31:25 (13:12)

Na podzim jsme na palubovce soupeře prohráli 27:30 a měli jsme tedy Lounům co vracet. Utkání bylo velmi vyrovnané po celý první poločas, který hlavně díky mnoha neproměněným šancím a zbytečným technickým chybám, nakonec skončil nejtěsnějším rozdílem 13:12. Do druhé půle jsme nastoupili mnohem lépe a šňůrou šesti branek jsme získali rozhodující náskok, který jsme, i přes několik dalších nepřesností, již dokázali udržet a získali jsme tak další dva body za vítězství 31:25.

V tabulce nám patří druhá příčka za vedoucí Duklou Praha. V dalším kole máme volný los a nastoupíme až 21. dubna od 18 hodin v Úvalech.

Sestava a střelci Lovců: Arpád Gebur, Václav Vodička – Pavel Pěkný (3/2), Baičev Matěj, Lukáš Černý (7), Havel Roman (4), Martin Prokop (1), Havlovec Ondřej (3), Machač Miroslav (5), Hrdlička Lukáš (5), Konárik Michael (3).

Kategorie: aktuality, tým "B" Rubriky: