Starší dorostenci utržili sedmou porážku v letošním ročníku

V neděli 25.3. 2018 odehráli starší dorostenci Lovců další utkání své soutěže, když zajížděli na palubovku sedmého týmu tabulky Plzně.

16. kolo 1. ligy staršího dorstu:

SSK Talent 90 PLZEŇ – HK FCC Město LOVOSICE
24:20 (10:10)

Ze zdravotních důvodů v utkání nestartovali Štraus, Heřmanovský, Vích a Jahn.

Úvod zápasu pro Lovce nezačal dobře. Dva útoky, dvě ztráty a stav 2:0 pro domácí. Postupem času se Lovci přeci jen osmělili. Zejména zlepšenou obranou začali stahovat brankové manko a dokonce dokázali dotáhnout skóre na vyrovnaný poločas 10:10.

Do druhé půle nastoupilo úplně jiné mužstvo. Byť odhodláni poprat se o vítězství, začali dělat klukovské chyby. Díky rozladěnosti a nekoncentrovanosti k zápasu se přidaly i ty chyby technické. Těchto využili domácí, kteří se dostali postupně do 4-brankového vedení a pohodlně v klidu si pohlídali zbytek poločasu na konečných 24:20.

Další utkání odehrají hráči STD na Moravě v Kopřivnici.

Sestava a branky Lovců: Günl, Vítek – Timko, Jetenský, Škromach, Kovář, Gebhart, Durček (2), Stach (4), Baičev (1), Holubec (3/1), Malý (10/3)