S Jabloncem si záloha poradila

V patnáctém kole druhé ligy mužů, oblast Severní Čechy, zavítalo do haly Chemik družstvo Jablonce. V podzimním utkání jsme tohoto soupeře porazili 35:29.

15. kolo 2.liga muži SVČ:

HK FCC Město Lovosice B – Elektro Praga Jablonec
28:23 (14:14)

Utkání bylo velmi vyrovnané až do dvacáté minuty druhé půle, kdy se nám šňůrou třech gólů a hlavně díky vynikajícímu výkonu brankáře staršího dorostu Jirky Günla, podařilo vytvořit rozhodující náskok. Na ten již soupeř z Jablonce nedokázal zareagovat. Po poločase 14:14 se nám nakonec podařilo zvítězit rozdílem pěti branek 28:23.

Po vítězství nad Jabloncem patří Lovcům „B“ třetí příčka v tabulce. V dalším kole jedeme na palubovku 11. týmu tabulky Náchodu, kde hrajeme v sobotu 24. března.

Sestava a branky Lovců: Jiří Günl, Václav Vodička – Pavel Pěkný, Dlouhý Jiří, Baičev Matěj, David Karlovec (1), Lukáš Černý (3), Havel Romen (2), Tomáš Barth (9/2), Martin Prokop (2), Havlovec Ondřej (5), Konárik Michael (3), Lukáš Hrdlička (3).

Kategorie: aktuality, tým "B" Rubriky: