Mužská záloha přivezla body z Náchoda

V šestnáctém kole druhé ligy mužů oblast Severní Čechy zajížděla naše rezerva na palubovku Náchoda.

16. kolo 2.liga muži SVČ

TJ Náchod B – HK Lovosice B
28:39 (12:21)

Na podzim porazili naši Lovci tohoto soupeře vysoko 44:27 a také odvetné střetnutí dokázali dotáhnout bez problémů do vítězného konce.

V utkání tak Lovci potvrdili roli favorita. Po jednoznačném prvním poločase 21:12 jsme v druhé půli pod dojmem pohodlného vedení poněkud polevili v obraně, ale i tak jsme bez vážnějších potíží utkání dovedli do vítězného konce 39:28.

V tabulce nám patří třetí příčka s 22 body. V dalším utkání hostíme v domácím prostředí tým Loun, který je naším sousedem v tabulce (4. místo 20 bodů).

Sestava a střelci Lovců: Jiří Günl, Václav Vodička – Pavel Pěkný(9/3), Matěj Baičev(3), David Karlovec(6), Ondřej Havlovec(2), Lukáš Černý(6), Roman Havel(8), Martin Prokop(3) a Miroslav Machač(2).

Kategorie: aktuality, tým "B" Rubriky: