Čtvrtá ztráta naší zálohy

Ve čtrnáctém kole druhé ligy mužů nastoupili naši házenkáři proti týmu Mladé Boleslavi. Už na podzim jsme s tímto soupeřem sehráli vyrovnané utkání a tentokráte jsme odjeli poraženi.

14. kolo 2.liga muži SVČ:

TJ AŠ Mladá Boleslav – HK Lovosice B
25:22 (13:11)

V dalším kole jarní části soutěže naše mužská záloha vycestovala do Ml. Boleslavi. V podzimním utkání jsme tohoto soupeře porazili 26:24.

Až do poloviny první půle jsme dokázali velmi dobře držet s družstvem domácích krok. Poté bohužel přišla smolná pětiminutovka, během které jsme celkem čtyřikrát inkasovali bez našeho gólového zásahu a Ml. Boleslav si tak vytvořila rozhodující náskok. Po poločase 13:11 jsme tak hlavně díky velkému množství zbytečných technických chyb nakonec prohráli poměrem 25:22.

Sestava a branky Lovců: Václav Vodička – Pavel Pěkný (2), Jiří Dlouhý, David Karlovec (3), Ondřej Havlovec, Lukáš Černý (6), Tomáš Barth (8), Martin Prokop (1), Miroslav Machač(2),  Michal Smetana.

Kategorie: aktuality, tým "B" Rubriky: