Na úvod jarní části podlehli mladší dorostenci Dukle.

Jarní část soutěže začala také pro kategorii mladšího dorostu. Naši Lovci, v tabulce pátí, odjížděli do Prahy na utkání s druhým týmem tabulky Duklou.

12. kolo 1. ligy mladšího dorostu:
HC Dukla Praha – HK FCC Město Lovosice 36:31 (19:15)

Na úvod jarní části nás čekal velice silný soupeř. Od začátku utkání bylo patrné, že to bude velký boj. Od prvních minut bylo střetnutí vyrovnané. Díky maximálnímu nasazení v obraně i v útoku jsme si dokázali vytvořit dvoubrankové vedení. Bohužel v tu chvíli se nám hlavně v útoku vytratil pohyb. Kvůli jednoduchým chybám v závěru první půle jsme Dukle doslova darovali 4 branky.

Druhou půli jsme začali ve stejném duchu jako závěr té první. Na agresivní vysunutou obranu Dukly nám chyběl pohyb. V průběhu druhé půle jsme měli několik nádechů k obratu, ale bohužel hráči Dukly si náskok 5 branek zkušeně pohlídali a do žádného velkého obratu nás nepustili.

V příštím kole hostíme v naší hale Chemik silný celek HK Baník Most. Utkání začíná v neděli 15.2.2018 od 12:00.

Sestava a branky Lovců: Tietze, Jelínek – Varga, Donát, Trkovský 13, Malý 3, Durček 6, Šuma, Roubíček 1, Kovář 3, Dojčinovič 5, Šmíd