Na turnaji ve Velké Bystřici mladší žáci bez ztráty bodu

O víkendu 13. – 14. ledna 2018 se zúčastnili mladší žáci turnaje OLMA CUP ve Velké Bystřici. Sedm utkání jim přineslo sedm výher.

Olma Cup 2018 – Velká Bystřice 2018

Přesvědčivě zvítězili nejen ve skupině osmi družstev (každý s každým), ale i ve finálovém utkání s domácími SK Velká Bystřice. Bronzové medaile putují do Malacek, které porazili v malém finále ŠKP Bratislava. Hráno 2 x 10 minut, finále pak 2×15 minut.

HK Lovosice – Tatran Stupava 16:7 (10:2)

Soupeř nezachytil úvodní nástup Lovosic, důraznou obranu a bleskový přechod do útoku (5.min 4:0). Nedůslednosti v obraně Lovosic ve 2. půli umožnili soupeři korigovat výsledek.

HK Lovosice – Strojár Malacky 16:8 (9:2)

Lovosičtí pokračovali v tempu nasazeném v prvním utkání (5.min 5:1). Nekázní v obraně (vylučování) ve druhém půli jsme soupeři dovolili snížit, v posledních 5 minutách hrozivě 0:5.

HK Lovosice – ŠKP Bratislava 18:7 (10:2)

Soupeř si nevěděl rady s důraznou obranou Lovosic a skóre narůstalo díky rychlým útokům. Do střelecké tabulky se zapsali všichni hráči. Ve druhé půlce družstvo opět povolilo v obraně.

HK Lovosice – HC Zubří 20:3 (11:2)

Družstvo Zubří tvořili hráči ročníku 2006, kteří nestačili na lépe fyzicky a technicky vybavené Lovosice.

HK Lovosice – Dukla Praha 4 17:3 (8:1)

Také Dukla byla složena převážně z hráčů ročníku 2006 a po celé utkání nenašla zbraň na rychlost a důraz Lovosic

HK Lovosice – SK Velká Bystřice 16:5 (9:3)

Domácí drželi krok jen v úvodu (5.min 4:2), pak jednoznačné

HK Lovosice – Handball Hostivice 12:1 (9:1)

Ani velký pokrok ve hře Hostivic pod novými trenéry nestačil na rozjeté Lovosice

FINÁLE:

HK Lovosice – SK Velká Bystřice 21:9 (11:6)

Domácí se pro finále na rychlou hru Lovosic připravili a dlouho se drželi na dostřel (12.min 8:6). Ani ve druhé půli dlouho nedovolili Lovosicím utéci (20.min 13:9). Závěr patřil Lovosicím.

Lovosičtí se prosazovali důraznou obranou, ze které vycházely rychlé útoky. Základní šestka neměla v turnaji konkurenci. Ta s výbornými brankáři předváděla důraznou obranu s přistupováním a bleskový přechod do útoku Trenéři rovnoměrně střídali všechny hráče a potěšilo je, že i mladší hráči přijali za své důraz a rychlost hry družstva. Všichni hráči se zapsali do tabulky střelců. Martin Zámyslický byl po právu vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Pochvalu za předvedený výkon a reprezentaci oddílu zaslouží celé družstvo