Starší dorostenci se sousedem v tabulce nezaváhali

V neděli 5. listopadu 2017 odehráli starší dorostenci v hale Chemik další domácí prvoligové utkání.

8. kolo 1. ligy st. dorostu:

HK FCC Město LOVOSICE – SKP Pepino FRÝDEK–MÍSTEK
29:19 (13:9)

Soupeřem nám byli hráči Frýdku – Místku. Jednalo se o zápas dvou sousedů v tabulce a očekávalo se tedy vyrovnané utkání. Naši Lovci, povzbuzeni výhrou proti Kopřivnici, chtěli samozřejmě uspět i v tomto zápase.

Ačkoli úvodní minuty zápasu byly sice vyrovnané, postupem času si Lovci díky bojovnosti a větší vůli po vítězství vytvořili brankový náskok, který se zastavil na poločasovém skóre 13:9 pro domácí.

Do druhého poločasu Lovci vstoupili laxním přístupem, a proto si trenéři hned v úvodu vzali oddechový čas, kde hráčům důrazně zopakovali domluvený scénář pro 2. poločas. Lovci si tuto potřebu změny v přístupu uvědomili a od té doby probíhalo vše podle naplánovaného scénáře. Od tohoto okamžiku lovci opanovali dění na hřišti a zaslouženě zvítězili 29:19.

K dalšímu zápasu zajíždíme v neděli 12. listopadu do Jičína, který má v tabulce o 3 body méně než náš tým.

Sestava a branky Lovců: Vítek, Jelínek –  Vích 1, Timko 3, Jahn, Štraus 4, Škromach, Gebhart, Stach 6, Heřmanovský 4, Baičev 4, Holubec 3, Malý 4.