Starší dorostenci proti favoritovi neuspěli

Ve čtvrtém kole 1. dorostenecké ligy STD zajíždělo naše družstvo v sobotu 30. září na horkou půdu soupeře z Nového Veselí, který si chtěl udržet svou neporazitelnost v dosavadním průběhu soutěže.

4. kolo 1. ligy st. dorostu:

TJ Sokol NOVÉ VESELÍ – HK FCC Město LOVOSICE
23:16 (15:8)

Naši hráči si byli vědomi síly soupeře a k utkání přistoupili velmi odhodlaně a s nasazením. Družstvo bylo doplněno 3 hráči z MLD. Díky nasazení našich hráčů bylo utkání po většinu času vyrovnané a hrála se bojovná házená na obou stranách. Lovce zdobila obrana, nicméně propadali v klidu při vytváření resp. proměňování šancí ve vypjatých chvílích, zejména na konci 1. poločasu.  Rozhodující pro utkání byl časový úsek mezi 20. – 30. minutou 1. poločasu, kdy se soupeři, díky naší roztržitosti, podařilo odskočit na 7 brankový rozdíl.

Další kolo hrajeme v domácím prostředí, kdy v neděli 8. Října hostíme od 16 hodin tým Talentu Plzeň.

Sestava: Günl, Tietze – Vích 1, Timko 2, Štraus 3/1, Škromach 4, Gebhart, Heřmanovský 2, Baičev, Malý 4/1, Durček, Dojčinovič, Kovář