Mladší dorost napravil porážku z minulého kola

Mladší dorostenci odehráli v neděli 8.10.2017 již své páté utkání letošní sezóny.

1. liga mladšího dorostu:

HK FCC Město Lovosice – Talent Plzeň
49:34 (20:18)

V tomto utkání jsme chtěli napravit vysokou porážku z minulého kola. Chtěli jsme do utkání vstoupit v maximálním tempu a nasazení. Bohužel se nám to dařilo pouze v rychlém a postupném útoku. Obrana nepracovala tak, jak jsme si představovali. Soupeři jsme branky doslova darovali. I přes špatnou obranu se nám dařilo udržovat 2-3 brankové vedení po celý první poločas.

Ve druhém poločase jsme chtěli zlepšit pohyb a agresivitu v obraně. Bohužel se nám podařila zvýšit pouze agresivita. Po velmi nešťastné srážce našeho hráče s hlavní střeleckou oporou Plzně, už plzeňská spojka do utkání nezasáhla. Plzeň tak přišla o hlavní palebnou sílu a my jsme díky tomu postupně navyšovali rozdíl ve skóre. Bohužel ani ve zbytku utkání se nám nepodařil zlepšit pohyb v obraně. Naštěstí se už soupeř na žádný větší tlak nezmohl a tak jsme si vybojovali další 2 body.

Jsme spokojení s výhrou, ale stále máme mnoho nedostatků. V příštím utkání zajíždíme do Karviné.

Sestava a branky Lovců: Tietze, Jelínek – Donát 2, Lopata 1, Trkovský 11, Malý 9, Durček 10, Hermoch, Šuma 4, Prášil 3, Kovář 8, Dojčinovič, Šmíd 1