V Lize Ústeckého kraje Lovci i nadále neporaženi

Ani na pátém turnaji ligy ústeckého kraje mladších žáků, který proběhl v sobotu 14. října 2017 v Mostě, nepoznalo družstvo Lovosice-I hořkost porážky.

Liga Ústeckého kraje ml.žáků, Most

Vítězství Lovosic ale nebylo tak drtivé, družstvo dostalo podstatně více branek než v minulém turnaji. Lounským zajistila druhé místo rychlost, technika a nasazení. Třetí Most sice zle potrápil Louny, na druhé straně měl příliš starostí v utkání s Chomutovem. Ve vyrovnaném souboji o čtvrté místo byli šťastnější Chomutovští, když Lovosice-II promarnily slibný výsledek z osobky. Hráno první poločas 10 minut osobní obrany, druhý poločas 20 minut zónové obrany.

HK Lovosice-I : HK Chomutov 17: 5  (8:4, 9:1)

Ospalý výkon Lovosic v osobce se spoustou technických chyb. Druhá půle vyzněla v držení míče jasně pro Chomutov, hrálo se u devítky Lovosic. Ti však snadno skórovali z trháků.

HK Lovosice-I : HK Lovosice-II 35:6 (12:5, 23:1)

Starší pokračovali v pochodovém tempu a naopak mladší v osobce proti úvodnímu utkání zrychlili. Ale z mnoha šancí vytěžili málo. Ve druhé půli starší zrychlili hru a rázem bylo jasno.

HK Lovosice-I : Baník Most 22:7 (8:5, 14:2)

Lovosičtí díky technickým chybám nechávali v osobce soupeře na dostřel. Jejich laxní hra  pokračovala i v úvodu druhé půle (15.min 10:5). Závěr utkání ale patřil favoritovi

HK Lovosice-I : Lokomotiva Louny 22:14  (10:8, 12:6)

Lovosičtí v osobce pokračovali v „profesorské házené“ a to draví žáci Loun využili k vyrovnané partii. Ve druhém poločase Lounům ubývaly síly a proti důrazné obraně Lovosic se už tolik neprosazovali, posledních pět minut prohráli 4:0.

HK Lovosice-II : Lokomotiva Louny 6:21 (3:8, 3:13)

Osobka byla plná technických chyb na obou stranách (5.min 1:2). Ve hře se jasně prosadila rychlost a dravost favorita.

HK Lovosice-II : HK Chomutov 14:16  (9:7,  5:9)

Lovosičtí v úvodu přesilovky soupeře jasně přehrávali (5.min 5:1). Neproměňování šancí Lovosic-II však Chomutov využil ke snížení. V úvodu 2.půle Lovosice-II ztratili svůj náskok v serii vyloučení. V závěru vyrovnaného utkání (20.min 11:11) měli více vůle chomutovští.

HK Lovosice-II : Baník Most 12:20 (6:8, 6:12)

Opět solidní výkon v osobce sliboval přijatelný výsledek. Nasazené tempo a důraz však lovosičtí neudrželi a serii jejich technických chyb Most potrestal brankami z rychlých útoků.

Tabulka:

1. HK Lovosice I 4 4 0 0 96: 32 8 64
2. Loko Louny 4 3 0 1 71: 44 6 27
3. Baník Most 4 2 0 2 53: 61 4 -8
4. HK Chomutov 4 1 0 3 37: 66 2 -29
5. HK Lovosice II 4 0 0 4 38: 92 0 -54

Družstvo Lovosice-I zdobil důraz v zónové obraně a výborní brankáři. Oproti minulému turnaji se ale objevovala nedůslednost v bránění jeden na jednoho (družstvo dostalo v osobce 22 branek proti 8 před týdnem) a také poklesla rychlost přechodu do útoku. Před týdnem si hráči nasadili laťku hodně vysoko, ale lze říci, že v tomto turnaji všichni odvedli solidní výkon.

Mladší družstvo nehrálo špatně, bylo kousek od solidních výsledků. Hráči podávají velmi nevyrovnané výkony a když se nedaří, rychle rezignují. Slabinou je malý důraz a hlavně neproměňování vypracovaných šancí