Z Karviné starší dorost bez bodu

V neděli 15.10. 2017 zajížděli hráči STD do Karviné. Utkání STD bylo součástí nedělního „loveckého trojboje“ na severu Moravy.

6. kolo 1. ligy st. dorostu:

HBC KARVINÁ – HK FCC Město LOVOSICE
32:28 (17:12)

Do zápasu jsme nastupovali s vědomím kvality soupeře, ale nezalekli jsme se a od úvodu jsme byli důstojným soupeřem. Svou hrou jsme donutili trenéra domácích vzít si oddechový čas a bohužel pro nás, od té doby se začali domácí prosazovat důraznou hrou jak v útoku, tak i v obraně. První poločas skončil 17:12 pro domácí.

Do druhého poločasu naši lovci i za tohoto nepříznivého stavu vstoupili se vztyčenými hlavami a bojovali až do samého závěru. Bohužel, bojovnost Lovců nakonec nestačila na herní kvalitu soupeře, a proto konečný stav byl zaslouženě 32:28 pro domácí družstvo.

Další kolo sehrajeme 29. října v domácím prostředí proti Kopřivnici (16 hodin).

Sestava a branky Lovců: Vítek, Jelínek – Vích, Timko 2, Humpola,  Štraus 7, Škromach 1, Durček, Gebhart 1, Baičev 2, Holubec 1, Malý 1, Heřmanovský, Stach 12,