Vysoká výhra starších dorostenců ve Velké Bystřici

Starší dorostenci Lovců zajížděli v sobotu 16.9.2017 ke svému prvnímu venkovnímu zápasu do Velké Bystřice.

1. liga st. dorostu:

Velká Bystřice – HK FCC Město Lovosice
28:33 (10:18)

Na Hanou jsme odjížděli s obavami a se vzpomínkami na poslední vystoupení, kdy jsme prohráli u soupeře o 17 branek. Opak se stal pravdou. Do zápasu jsme vlétli a začali lovit. Naši kluci si do 10. minuty vytvořili šesti brankový náskok, který navyšovali až na poločasových 10:18.

V poločasové přestávce jsme kluky varovali, že ještě není nic hotového a upozorňovali, že nesmí propásnout začátek druhého poločasu. Kluci si začátek druhé půle opravdu pohlídali a díky týmové spolupráci, kterou si udržovali po celý zápas, zaslouženě ulovili dva body po výhře 28:33.

V dalším kole hostíme v naší hale Chemik soupeře ze Šťáhlav a to v neděli 24. září od 14hodin.

Sestava a branky Lovců: Günl , Vítek – Vích 1, Timko 6, Jahn 4, Štraus 5, Škromach, Jetenský, Stach 12, Baičev 1, Malý 4.