V regionálním derby mladší dorostenci úspěšní

Mladší dorostenci Lovců zajížděli v neděli 17. 9. 2017 ke svému prvnímu venkovnímu zápasu do nedalekého Mostu.

1. liga mladšího dorostu:

HK Baník Most – HK FCC Město Lovosice
26:39 (16:21)

Do Mostu jsme přijeli s vědomím, že v posledních čtyřech mistrovských utkání proti Mostu jsme pouze jednou dokázali nad soupeřem zvítězit. Do utkání jsme vstoupili laxně a s pocitem, že soupeř se porazí sám, čemuž nasvědčuje stav v 10. minutě, kdy jsme prohrávali v poměru 1:5. Naštěstí hráči svým zvýšeným nasazením a důrazem v obraně výsledek otočili a bez dalších potíží jsme v poločase vedli 21:16.

Ani vstup do druhé půle se Lovcům příliš nevydařil. Naštěstí soupeř nedokázal naše chyby potrestat i díky výborným zákrokům brankáře Tietzeho. Ve zbytku druhé půle jsme bezpečně navyšovali rozdíl ve skóre, který se nakonec vyšplhal na 13 branek.

Pozitivum po utkání jsou získané 2 body, ovšem velká nespokojenost je s disciplínou a nasazením některých hráčů. V dalším utkání hostíme v neděli 24. 9. 2017 od 12:00 celek Sokol Žďár n. S.

Sestava a branky Lovců: Tietze, Jelínek – Durček 5, Hermoch, Prášil 4, Kovář 5, Roubíček 2, Malý 6, Trkovský 10, Šuma 1, Dojčinovič 6, Veselý.