První ligové utkání se starším dorostencům nevydařilo

Vedle zápasů „A“ týmu Lovců začala o víkendu sezóna také pro družstva dorostenců. Oba naše týmy na zimním stadionu přivítali týmy Dukly Praha.

1.liga st. dorostu:

HK FCC Město Lovosice – HC Dukla Praha
20:26 (9:15)

V neděli 10. 9. 2017 vstoupili utkáním s Duklou Praha do nového soutěžního ročníku také lovci STD. Utkání se odehrálo mimořádně na místním zimním stadionu a kluci vstupovali do zápasu s velikým odhodláním a hned na úvod soutěže si chtěli zvednout sebevědomí. Bohužel v prvním poločase Lovci nebyli schopni proměňovat i ty nejvyloženější šance a díky tomu se jim soupeř začal pomalu vzdalovat. Poločas  jsme tak prohráli 9:15.

Ve druhé půli přišlo zlepšení. Obrana pracovala a v útoku jsme konečně začali proměňovat vypracované šance. Nicméně zlepšený výkon v zakončování přišel pozdě a zkušený soupeř si výsledek pohlídal do závěrečného hvizdu, kdy na ukazateli svítilo skóre 20:26 pro Duklu.

K dalšímu utkání zajíždí lovci v So 16.9. do Velké Bystřice.

Sestava a branky Lovců: Gunl,Vítek – Vích 2 , Timko 2, Jáhn 2, Štraus 2, Durček, Škromach, Gebhart 2, Stach 4, Kovář, Heřmanovský, Holubec 3, Malý 3.