Termíny předprodeje vstupenek na utkání Lovců

Jak jsme vás informovali v článku z minulého týdne, uskuteční se předprodej vstupenek na první tři duely Lovců v nové sezóně.

Předprodej na 1. – 3. kolo extraligy

Lovci Lovosice se v prvních třech kolech nového extraligového ročníku představí na domácí palubovce a to včetně unikátní akce spojené s oslavami 60ti let klubu. Rozhodli jsme se pro váš větší komfort a jistotu vstupenek na tyto duely zavést předprodej na všechna tato utkání.

Termíny předprodeje:

pátek 1. září 17:30 – 19:30 ve VIP prostoru sportovní haly Chemik
pondělí 4. září 17:30 – 19:30 na vrátnici sportovní haly
středa 6. září 17:30 – 19:30 na vrátnici sportovní haly

Informace k zápasům a cenám:

1. kolo:  HK FCC Město Lovosice – TJ Cement Hranice sobota 9. září 19:00

Jak jsme vás již informovali dříve, tak v souvislosti s oslavami významného výročí házené v Lovosicích se otvírák sezóny uskuteční na zimním stadionu Lovosice. Jeho kapacita je sice větší než má domácí hala Chemik, ale protože se utkání hraje také v rámci 4. ročníku Házenkářského festivalu, tak jen 600 míst z celkové kapacity bude rezervováno pro účastníky tohoto velkého mládežnického turnaje.

Pro to doporučujeme všem, kteří chtějí být u toho a společně s námi oslavit toto výročí a užít si neopakovatelnou atmosféru slavnostního dne včetně bohatého doprovodného programu, zakoupit si vstupenky již v předprodeji!

Upozorňujeme, že víceméně všechna místa jsou na stání!! Pro fanoušky staršího věku nebo ZTP zajistíme místa k sezení.

Cena vstupenek: 50Kč/25Kč

2. kolo extraligy: ST 13. září 18:00 HK FCC Město Lovosice – HC Dukla Praha
3. kolo extraligy: SO 16. září 17:00 HK FCC Město Lovosice – SKKP Handball Brno

Druhé kolo sehrajeme proti stávajícímu českému Mistru a velkému rivalovi Dukle Praha. Také na tento duel předpokládáme zvýšený zájem diváků. Zároveň nabízíme všem fanouškům možnost zakoupit si vstupenku na Duklu a Brno ve zvýhodněném balíčku!

Cena vstupenek (jednotlivě): 50Kč/25Kč
Cena balíčku (na oba zápasy): 80Kč/40Kč

Vstupenky budou bez určení sedadla! Neprodané vstupenky pak budou v prodeji klasicky před zápasem přímo na kase sportovní haly.

Děkujeme za podporu! JSME JEDEN TÝM, MY A VY!!

Kategorie: aktuality, tým "A"