Lovci i nadále čekají na vítězství

Třetí zápas turnaje sehráli Lovci proti bundesligovému týmu TV 05/07 Hüttenberg. Ten přijel do Lovosic obhajovat loňské prvenství.

HK FCC Město Lovosice – TV 05/07 Hüttenberg
29:31 (16:19)

Do třetího střetnutí turnaje vstoupili Lovci již v plné sestavě, s výjimkou brankáře Adamíka. Utkání nabídlo slušné tempo a pěkné akce na obou stranách. Začátek zápasu byl vyrovnaný a oba celky se střídaly ve skórování. V posledních deseti minutách převážil německý tým vedení na svoji stranu a do poločasu si vybudovali vedení o 3 branky 19:16. Druhý poločas se našemu družstvu vydařil, povedlo se mu srovnat skóre a dokonce získat vedení. Dvoubrankový náskok ale Lovci sedm minut před koncem ztratili a nakonec soupeři podlehli stejně jako v předchozích zápasech o dvě branky.

Turnaj bude zakončen zítra čtvrtým hracím dnem, během kterého se odehraje hned čtveřice utkání:

10:00 Topoľčany – Dukla

12:00 Follo – Hüttenberg

14:00 Lovosice – Topoľčany

16:00 Dukla – Hüttenberg

Sestava a branky Lovců: Hrdlička, Gebur – Landa 1, Kalík, Sýkora 2, Motl 9, Motejl, Bouček 2, Jeínek, Bičiště 3, Barth, Klimt 6, Konárik, Provinský, Semerád, Prokop, Kopáč, Malý 6.