Lovosické béčko veze dva body z Úval

Naše záloha dohrávala ve čtvrtek utkání dvanáctého kola druhé ligy mužů. Proti týmu z dolní části tabulky potvrdila roli favorita.

LovoB - Usti 03

12. kolo 2. liga muži SVČ:

TJ Sokol Úvaly – HK Lovosice B
24:31 (16:19)

Ve čtvrtek jsme odehráli zápas s mužstvem ze spodku druholigové tabulky. Zápas se od začátku vyvíjel v naší režii. Hráči se snažili plnit úkoly trenér, což se celkem dařilo, i když obrana nám skřípe celý rok. Poločas jsme vyhráli o 3 branky 19:16. Ve druhém poločase zachytal dobře Hrdlička, skóre se tak navyšovalo a zápas nakonec mladí Lovci vyhráli  31:24. V zápase se střelecký dařilo Černému s 9  brankami a Macháčovi s 6 brankami. Příští zápas hrajeme v neděli v 16 hodin doma s Ústím nad Labem.

Sestava a branky Lovců: Hrdlička, Vodička – Prokop, Mareš, Machač 6, Černý 9, Kapr, Kalík 5, Pěkný 4, Karlovec 3, Motejl 4.

Branky ze 7m hodů: 0 – 0, vyloučení: 4 – 1, rozhodčí: Měšťánek, Vimr.