Z Frýdku-Místku starší dorost bez bodů

Devatenácté kolo první ligy staršího dorostu svedlo naše Lovce k souboji s Frýdkem-Místkem.

19.kolo 1. liga st.dorost:

SKP Frýdek-Místek – HK Lovosice
24:21 (12:9)

Starší dorostenci zajížděli v sobotu bojovat o záchranné body do Frýdku Místku. Od začátku to bylo bojovné utkaní se spoustou šancí, ale díky výkonům brankářů na obou stranách se skóre nějak  dramaticky neměnilo a v poločase vedli domácí 12:9.

Bohužel do druhého poločasu jsme vstoupili chladně. V útoku jsme ukvapeně a nedůrazně zakončovali a obrana jako by přestala existovat. Naopak tým Frýdku Místku se dostal do herní pohody, měl větší vůli po vítězství a tím také zaslouženě vyhrál 24:21.

Závěrem pouze podotýkám, že bez Loveckého srdíčka nejde vyhrávat L. Další utkání sehrají Lovci doma 23. dubna od 14 hodin proti Strakonicím, sousedovi v tabulce. Bude to další důležité střetnutí.

Sestava a branky Lovců: Günl, Vodička – Dojčinovič 3, Durček, Timko, Prokop 5, Malý 2, Štraus 2, Škromach 2, Karlovec 3/1, Jetenský, Stach 4, Baičev.

Branky ze 7m hodů: 2 – 1, vyloučení: 2 – 4, rozhodčí: Horalík, Kosa.