Úvodní jarní kolo se starším dorostencům nepodařilo

V sobotu odjelo družstvo starších dorostenců ke svému prvnímu odvetnému zápasu jarní části do Ostravy.

14. kolo 1. ligy st.dorostu:

Sokol Ostrava – HK Lovosice
31:22 (13:10)

Komentář od vedení týmu.

Byli jsme v očekávání zda se podaří navázat na podzimní stoupající formu. Bohužel se tak nestalo. Hned od úvodu jsme se trápili sami se sebou, 12 technických chyb v prvním poločase hovoří za vše. I přesto jsme však drželi se soupeřem krok, poločas 13:10 pro domácí.

Mysleli jsme si, že důrazná domluva kluky probere a nabudí je k tomu s výsledkem něco udělat… Realita byla bohužel ještě horší než v první půli: kluci vůbec neplnili to, co jsme si o přestávku řekli – nepřesné přihrávky, statická a nedůrazná obrana a po takovémto ostudném a  trapném výkonu, jsme zaslouženě prohráli 31:22.

Soupeři jsme tak nedokázali oplatit domácí prohru 28:31. Další utkání hrajeme v neděli 12. března od 11 hodin se třetím týmem tabulky Duklou Praha.

Sestava a branky Lovců: Günl, Vodička – Vích, Timko, Prokop 4, Malý 4, Štraus 1, Škromach 1, Karlovec 6/1, Stach 3, Baičev 3.

Branky ze 7m hodů: 2 – 1, vyloučení: 4 – 4, rozhodčí: Kosmák, Videcký.