Starší žáci odstartovali jarní část mistrovské soutěže Ústeckého kraje

V neděli 12. března začala jarní část soutěže ÚKSH v kategorii STŽ 1. turnajem v Ústí nad Labem.

Starší žáci – ÚKSH, Ústí nad Labem

Naši hráči vzorně reprezentovali lovosickou házenou, zahráli si s chutí a turnaj se jim velmi povedl. Nestačili pouze na letos suverénní HK Baník MOST, kdy naše družstvo vydrželo statečně vzdorovat soupeři do 5. minuty druhého poločasu. Za zmínku určitě stojí parádní výkon v utkání s kvalitním družstvem z Liberce, díky kterému naši borci toto střetnutí zaslouženě vyhráli.

Výsledky Lovců:

HK FCC Město LOVOSICE – HSK Tygři ÚSTÍ nad Labem  31:15 (17:7)
HK FCC Město LOVOSICE – LIBEREC Handball   21:14 (10:8)
HK FCC Město LOVOSICE – HK Baník MOST   19:26 (12:12)
HK FCC Město LOVOSICE – TJ Lokomotiva LOUNY   23:15 (13:10)