V neděli nastoupili starší dorostenci Lovců v hale Chemik proti jednomu aspirantovi na titul týmu Dukly Praha.

1.liga st. dorostu, 15. kolo:

HK Lovosice – HC Dukla Praha
28:28 (12:16)

Před zápasem jsme si stanovili, že zapomeneme na předchozí výkon v Ostravě a začneme od začátku. I přes velkou snahu vstoupili naši kluci do utkání s respektem před soupeřem a tím se Dukle povedlo odskočit na poločasový výsledek 12:16.

O přestávce jsme si řekli, že hráči Dukly nejsou v úplné pohodě, a když přitvrdíme hru v obraně a zpřesníme útok, tak je můžeme překvapit. Naši kluci od začátku druhého poločasu plnili vše, co jsme si řekli a začali soupeři zatápět a tím ho i znervózňovat, což jsme dokázali využívat ke stahování skóre. Díky týmové hře, podpořené výborným výkonem brankáře a i diváckou kulisou, jsme ve 45 min. dotáhli ztrátu a dokonce šli i do vedení. Skóre se po zbytek zápasu přelévalo z jedné strany na druhou až na konečných 28:28.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům za předvedený výkon a naší lavičce za podporu.

K dalšímu zápasu zajíždíme v neděli 19. 3. k lídrovi první ligy STD Zubří.

Sestava a branky Lovců: Günl, Vodička – Vích, Kovář, Timko 3, Prokop 3, Malý Š. 1, Štraus 2, Škromach 1, Prášil, Karlovec 6/1, Dojčinovič 3, Stach 5, Baičev 4.

Branky ze 7m hodů: 1 – 1, vyloučení: 1 – 3, rozhodčí: Matis, Pospíšil.