Lídr tabulky nad síly zálohy Lovců

V patnáctém kole druhé ligy mužů skupina Severní Čechy čekal na naši zálohu vedoucí celek soutěže Dukla Praha.

LovoB - Usti 05

2. liga muži SVČ, 15. kolo:

HK Lovosice B – HC Dukla Praha
30:33 (14:13)

Dnes nás čekal velmi dobrý tým Dukly Praha, který vede tabulku 2 ligy SVČ. Trenéři naordinovali taktiku s jedním vysunutým hráčem v obraně a po získání míče s rychlými protiútoky či druhou vlnou. I přes občasné chyby, kdy jsme lacino ztráceli míče, se nám to docela dařilo, a tak jsme první poločas vyhráli o jednu branku 14:13.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s mírným optimismem. Kluci byli bojovně naladěni, chtěli vyhrát a průběh druhé půle tomu také dlouho napovídal. Ještě 10 minut před koncem zápasu jsme vedli o 3 branky, ale nepochopitelnými chybami jsme se na konci zápasu opět připravili o výhru. Klukům patří poděkování za bojovnost, ale jak je vidět pouze ta proti dobrému mužstvu nestačí. První poločas chytal Jan Hrdlička, druhý pak Arpád Gebur. Příští zápas hrajeme v sobotu v Náchodě (18. 3. od 18 hodin).

Sestava a branky Lovců: Hrdlička, Gebur – Stach 1, Mareš 1, Machač 3, Pěkný, Černý 5, Konárik 8/1, Kalík 7, Malý Š. 1, Semerád, Motejl 4/1.

Branky ze 7m hodů: 0 – 2, vyloučení: 1 – 4, rozhodčí: Matis, Pospíšil.