V regionálním derby jsme nezaváhali

V neděli 12.2.2017 nastoupila naše mužská “záloha” k předehrávanému utkání v Lounech.

Předehrávka 14. kolo 2.liga SVČ mužů:

Loko Louny – HK FCC Město Lovosice B
27:34 (13:16)

Oba týmy měly před tímto utkáním na svém kontě stejný počet bodů. Začátek utkání byl vyrovnaný a obě mužstva se střídala ve vedení. Postupně však naši mladíci získávali převahu. V poločase svítilo na ukazateli 13:16 pro hosty. Ve druhé půli jsme získali ještě větší náskok, když se několika skvělými zákroky blýskl Koňařík v brance. V závěru domácí korigovali na konečných 27:34. Všichni naši hráči si zaslouží pochvalu za přístup a bojovnost v utkání s kvalitním soupeřem.

Další utkání doma v hale Chemik 26. února proti Lokomotivě Vršovice od 14 hodin.

Sestava a střelci: Koňařík, Hrdlička – Franc 7, Mareš, Baičev Martin 4, Gebhart, Prokop, Černý 4, Konárik 4, Kalík 5, Pěkný, Macháč, Semerád 2, Motejl 8.

branky ze 7m hodů: 1 – 0
vyloučení: 1 (ČK Knobloch) – 3
rozhodčí: Navrátil, Šiška