Starší žáci postoupili do druhého kola Žákovské ligy

V sobotu 21. ledna se ve Strakonicích odehrály zápasy dalšího kola dlouhodobé soutěže staršího žactva.

2.kolo Žákovské ligy st.žáků, Strakonice 21. ledna

V sobotu 21.1. se družstvo STŽ zúčastnilo mistrovského turnaje 2. kola Žákovské ligy ve Strakonicích. Soupeřem našeho týmu v turnaji byla postupně družstva Frýdku – Místku, Plzně, Olomouce a domácích Strakonic.

Hodnocení trenéra: „Výsledky našeho družstva na tomto turnaji jsou sice jednoznačné v náš neprospěch, ale aktuálně nejsou podstatné.  Jsme si vědomi, že naše družstvo hraje soutěž s vysokou absencí starších ročníků této kategorie, tj. ročníku 2002. Naši soupeři staví hru zejména na těchto hráčích a v konfrontaci s nimi chceme získávat zkušenosti, a to je pro nás hlavní cíl účasti v této soutěži“.

Výsledky našeho týmu:

HK FCC Město LOVOSICE vers. SKP FRÝDEK – MÍSTEK 9:29 (5:12)
HK FCC Město LOVOSICE vers. Talent PLZEŇ 12:26 (7:11)
HK FCC Město LOVOSICE vers. TJ STM OLOMOUC 14:37 (9:17)
HK FCC Město LOVOSICE vers. HBC STRAKONICE 9:17 (5:12)