Starší dorostenci tým Nového Veselí nezaskočili

V sedmém kole první ligy staršího dorostu nastoupili naši Lovci proti aktuálně třetímu celku tabulky z Nového Veselí.

std-lovo-veseli-2

1.liga st.dorostu:

HK Lovosice – Nové Veselí
26:33 (12:16)

Po reprezentační pauze nastoupili naši Lovci STD do zápasu s Novým Veselím. Lovci chtěli v tomto zápase soupeře překvapit důraznou obranou s následným rychlým útokem, bohužel realita byla jiná. Hráči z Nového Veselí hned na začátku využili naší nerozehranosti a nepozornosti v útočné fázi a tím se dostali do vedení 3:0. Naši kluci, ale zabojovali, přitvrdili v obraně, vylepšili zakončování a dokázali vyrovnat na 8:8. Soupeře to sice zaskočilo, ale ne na dlouho. Místo využití naší psychické výhody, přišly opět na naší straně individuální chyby, po kterých hráči z Nového Veselí z rychlých protiútoků trestali a odskočili na poločasové skóre 12:16.

Do druhého poločasu šli Lovci s odhodláním vyhrát tento zápas, ale soupeř si svojí aktivní hrou bodový rozdíl pohlídal až do samého konce a zaslouženě vyhrál 26:33.

Příští zápas hrajeme v neděli 20.11.2016 opět doma v hale Chemik a přivítáme soupeře z Frýdku Místku.

Sestava a branky Lovců: Günl, Vodička – Vích 4, Durček 1, Timko 1, Prokop 5, Malý 5/1, Dojčinovič, Škromach 2, Jetenský, Karlovec 2, Gebhart 2, Stach 3, Baičev 1.

Branky ze 7m hodů: 1 – 2, vyloučení: 3 – 6, rozhodčí: Kasík, Matis.