Rekordní počet branek přinesl další výhru Lovců!

Jedenácté kolo bylo pro Lovce těžší než si zřejmě všichni mysleli. Nováček soutěže podal velmi sympatický výkon a dlouho naše hráč trápil.

img_6116

11. kolo:

HK FCC Město Lovosice – TJ Sokol Nové Veselí 42:33 (19:18)

Začátek utkání odpovídal předzápasovým prognózám, když domácí Lovci dokázali již v sedmé minutě získat vedení 5:2. Nováček extraligy se ale velmi rychle oklepal a předváděl nebojácný sympatický výkon podpořený úspěšností střelby jeho vysokých spojek. Především ty se společně s křídlem Štěrbou staraly o ohrožování lovosické branky a vyrovnaný brankový stav. Domácím se definitivně podařilo zlomit odpor soupeře deset minut před koncem a nakonec v utkání zvítězit devítibrankovým rozdílem. Před výbornou diváckou kulisou, podpořenou fanoušky z obou stran, udrželi Lovci domácí neporazitelnost a prvenství v soutěži.

Nejlepším hráčem zápasu byl vyhlášen Jiří Motl. Další utkání hrajeme příští neděli v Karviné (27.11. od 10:30) a doma se Lovci představí v sobotu 3. prosince od 17hodin proti Jičínu.

Děkujeme všem fanouškům včetně příznivcům hostí za důstojnou kulisu! JSME JEDEN TÝM, MY A VY!

Milan Berka, trenér HK FCC Město Lovosice: „jsme maximálně spokojeni s výhrou o devět branek. Drželi jsme se taktiky, kterou jsme si před zápasem určili. Dařila se nám ofenzivní činnost, když jsme předváděli pestrou útočnou hru. Trápila nás střelecká forma soupeřových spojek, ale věřili jsme, že jejich úspěšnost nemůže zůstat tak vysoká po celý zápas. Házená se hraje na šedesát minut a my jsme dokázali lépe zvládnout závěr zápasu, kdy jsme odskočili soupeři na konečný rozdíl devíti gólů.“

Pavel Hladík, trenér TJ Sokol Nové Veselí: „samozřejmě v první řadě blahopřeji soupeři k vítězství. Lovosice dokázaly, že v tuto chvíli hrají nejlepší házenou v lize podpořenou vysokým sebevědomím. My jsme rádi, že jsme i po čtvrtečním pohárovém střetnutí dokázali čtyřicet pět minut držet s favoritem krok a donutili ho hrát to nejlepší, co Lovosice umí. To nás určitě povzbudí i do dalších zápasů. Rád bych poděkoval oběma táborům fanouškům za výbornou kulisu k zápasu.“

Sestava a branky Lovců: Hrdlička, Adamík – Franc, Landa 2, Havel, Kalík, Sýkora, Motl 14/3, Bouček 8, Bičiště 2, Chroustovský 3, Klimt 5, Konárik, Semerád, Miko 3, Malý 5.

Nejlepší střelci Nového Veselí: Štěrba 8/3, Melichar 8/1, Dolejší 5.
Sedmimetrové hody: 4/3 – 3/3, vyloučení: 4 (ČK Landa) – 5, rozhodčí: Kozler, Zych, diváků: 758.

Kategorie: aktuality, tým "A" Rubriky: ,