Záloha těsně podlehla v zápase proti Dukle Praha

Stejně jako na áčko Lovců, i na další tři naše týmy čekal stejný soupeř: Dukla Praha. S tou se střetla i naše záloha.

mub_cn002

4. kolo 2.liga SVČ mužů:

HC Dukla Praha B – HK FCC Město Lovosice B
23:22 (11:11)

Ve čtvrtém kole hostovali naši muži B na palubovce Dukly Praha. Začátek utkání nám vyšel podle našich představ. Dostali jsme se do dvougólového vedení a měli jsme herní převahu. Jenže pak nastalo velké neproměňování vyložených šancí, čehož rychlí domácí mladíci dokázali využít a dostali se do tříbrankového vedení, které jsme do poločasu ale dokázali zlikvidovat.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu. Naše neproměněné šance domácí trestali a tak jsme celý zápas dotahovali dvou až tří brankový náskok. V závěrečných vteřinách se k nám obrátilo štěstí zády a Dukla tak nakonec zvítězila o jednu branku 23:22.

Příští zápas hrajeme 16.10.2016 od 16:00 hodin na domácím hřišti proti Náchodu B.

Sestava a střelci: Hrdlička, Koňařík – Motejl 1, Sýkora 5/1, Franc 4, Semerád, Kalík 4, Konárik 2, Pěkný, Machač 3, Černý 1, Poráč 2.

Branky ze 7m hodů: 3 – 1, vyloučení: 5 – 2, rozhodčí: Lorenc, Štrébl, diváci: 35.