V regionálním derby záloha nezaváhala!

Na rezervní celek mužů čekal v neděli v rámci třetího kola druhé ligy mužů tým z Loun. Jak jsme v měření sil uspěli?

lovo-b-zatec

3. kolo 2.liga SVČ mužů:

HK FCC Město Lovosice B – Loko Louny
33:25 (16:11)

Ve třetím kole 2.ligy mužů jsme hostili ambiciózní celek z Loun, který se netají postupovými ambicemi. Už od začátku utkání jsme však dali všem najevo, že i náš mladý tým má vysoké cíle a postupně jsme si vytvořili náskok až na poločasový stav 16:11.

I ve druhé půli jsme náskok navyšovali až na deseti brankový rozdíl. V závěru utkání jsme několika technickými chybami soupeři dovolili výsledek zkorigovat. V utkání výborně zachytal Jakub Koňařík, ale ani ostatní nezůstali pozadu zvláště Franc, Konárik, Motejl a Machač.

Příští zápas hrajeme 8.10.2016 na horké půdě Dukly Praha.

Sestava a střelci: Koňařík, Gebur – Franc 5, Poráč 1, Havlovec, Machač 5, Konárik 7, Pěkný, Kalík 4, Semerád 1, Baičev 1, Štraus, Černý, Motejl 8/3.

Sedmimetrové hody: 3/3 – 4/3, vyloučení: 1 – 1, rozhodčí: Podzimek, Vlk.