Mladší žáci v Mostě trenéry nepřesvědčili

V sobotu 15. října 2016 proběhlo v Mostě 3. kolo oblastního přeboru mladších žáků 2016/7. Ze sedmičlenného peletonu se tentokrát nezúčastnila obě družstva Liberce.

HF2015 -25

3.kolo oblastního Přeboru mladších žáků 2016/2017

Turnajem suverénně prošlo družstvo Loun, které předvádělo důraznou obranu a výborný pohyb v útočné fázi. Domácí Baník bojovností skončil po zásluze druhý. Lovosičtí nesplnili úlohu favorita a třetí místo rozhodně trenéry neuspokojilo. S vyrovnanými soupeři nelze bez bojovnosti vyhrávat. Mladší lovosické družstvo sehrálo vyrovnané utkání s Mostem a čtvrté místo si pojistilo výrazným vítězstvím nad Tygry Ústí n.L. Trenéři Lovosic střídali v obou družstvech všechny hráče, všichni hráči v poli se zapsali do střelecké tabulky. Hráno poločas 10 minut osobní obrana a poločas 20 minut hra.

HK Lovosice II – HK Lovosice I  24:9 (12:3, 12:6)
Mladší lovosické družstvo se proti zkušenosti starších neprosadilo.

HK Lovosice II – Tygři Ústí n.L. 33:7 (16:3, 17:4)
Až příliš jednoznačné. Statická hra Tygrů neměla šanci proti běhavým hráčům Lovosic.

HK Lovosice II – Baník Most 14:20 (9:11, 5:9)
Při vědomí, že mladší předtím s Mostem remizovali, nastoupily Lovosice bohorovně. Charakteristický pro utkání byl již úvod, Lovosice měly výhoz, ale v 8. vteřině prohrávaly 0:1. Přesto bylo skóre dlouho vyrovnané, neboť i mostečtí dělali spoustu chyb. Bojovnost Mostu však ostře kontrastovala s mátožnou hrou Lovosic. I ve druhé půli lovosičtí pokračovali v bezkrevném výkonu. A když se vůbec nedařila střelba, bylo rozhodnuto. Domácí díky bojovnosti zaslouženě zvítězili.

HK Lovosice II – Lokomotiva Louny 17:24 (6:12, 11:12)
Přesto že Lovosice pokračovaly v unaveném výkonu z předchozího utkání, bylo skóre až do 6.minuty vyrovnané (5.min 4:5). Serii chyb Lovosic lounští zúročili (7.min 4:9). I v úvodu druhého poločasu měli lounští navrch (5. min 6:14). V dalším Lovosice zvětšili důraz v obraně a hned to bylo na skóre znát (14.min 15:18). Na víc ale nebylo. Marnost střelců dokumentuje situace, kdy Louny špatně střídali brankáře a Lovosický útočník sám na devítce trefil tyč prázdné brány.

HK Lovosice I – Baník Most 19:19 (5:9, 14:10)
Běhaví lovosičtí žáci byli Mostu v osobce více než vyrovnaným soupeřem (6.min. 5:4). Serii technických chyb mostečtí v dalším ale potrestali. I ve druhém poločase si domácí nevěděli rady s pohyblivostí Lovosic a ti v 18. minutě skóre srovnali. Vedení 19:18 v poslední minutě však neudrželi.

HK Lovosice I – Lokomotiva Louny  9:24 (5:11, 4:13)
Proti síle a rychlosti Loun neměli lovosičtí šanci.

HK Lovosice I – Tygři Ústí n.L. 23:5 (9:3, 14:2)
Až příliš jednoznačné díky pohyblivosti Lovosic.