Mladší žáci zakončili svoji účast na Ústecké lize

Pátým jarním kolem pokračovala v sobotu 21. května 2016 liga Ústeckého kraje mladších žáků. Pro mladší žáky Lovosic A to byl poslední mistrovský turnaj, závěrečný turnaj v Lounech vynechávají. Přes nesmyslnou kontumaci výsledků ve Varnsdorfu byli jen krůček k obhájení mistrovského titulu, který nakonec s dostatečným náskokem před posledním turnajem získali. Prohrou v posledním utkání ale darovali vítězství v lovosickém turnaji stále se lepšícím Lounům. Lovosické B-čko uhájilo čtvrté místo před Tygry Ústí n.L. Vynechával Varnsdorf. Hráno 5 minut osobka, 5 nájezdů a 20 minut hra.

HF2015-108Výsledky Lovovosic:

Lovosice A – Lovosice B hra 14:5, osobka 7:1, nájezdy 6:2
A-čko hrálo s chutí a rychlou hrou a důrazem nedalo B-čku žádnou šanci.

Lovosice A – Tygři Ústí n.L. hra 21:6, osobka 10:1, nájezdy 4:2
Proti uvolněnému výkonu Lovosic neměla silová házená ústeckých žádnou šanci

Lovosice A – Loko Louny hra 10:8, osobka 2:4, nájezdy 10:2
S Louny jsou utkání vždy vyrovnaná a rozhoduje srdíčko. V osobce se dařilo více Lounům. Úvod utkání nahrál lounským (2. minuta – 3 hrubé chyby Lovosic !!!). V dalším byla hra i skóre dlouho vyrovnané (10.min 4:4). Postupně však Lovosice přebírali iniciativu.

Lovosice A – Baník Most hra 8:11, osobka 7:3, nájezdy 2:4
Výkon družstva Lovosic naprosto utlumila jediná myšlenka hráčů „jsme mistři“. Mostečtí sice předtím drtivě prohráli s Louny, využili však profesorské házené Lovosic a po nadšeném výkonu zvítězili.

Lovosice B – Baník Most hra 4:14, osobka 4:7, nájezdy 8:2
Technické chyby Lovosic v útoku mostečtí snadno trestali rychlými útoky.

Lovosice B – Tygři Ústí n.L. hra 9:9, osobka 4:4, nájezdy 4:2
Vyrovnaný souboj ústecké silové házené s technickou házenou Lovosic skončil po zásluze smírem

Lovosice B – Loko Louny hra 6:13, osobka 1:5, nájezdy 2:6
Odevzdané utkání ze strany Lovosic (10.min 2:12 !!!). Chybělo srdíčko a alibistickou hru lounští trestali. Teprve po důrazné domluvě se styl hry změnil, takže skóre bylo nakonec přijatelné.