Mladší dorostenci udrželi naději na záchranu

Ve dvacátém kole první ligy mladšího dorostu přivítali naši Lovci celek Zlína. Poslední tým tabulky  museli nutně porazit.

20.kolo 1.ligy ml.dorostu:

HK FCC Město Lovosice – HC Zlín
34:18 (16:9)

Lovo mld - FM 15

Důležité body si na své konto připsali naši házenkáři jednoznačně. Pouze začátek střetnutí přinesl vyrovnané skóre a to do stavu 3:3 v šesté minutě zápasu. Pak Lovci předvedli šňůru šesti gólů v řadě a odskočili tak na uklidňujících 9:3. Od té doby si udržovali dostatečný náskok, který soupeř dvakrát dokázal snížit na rozdíl pěti branek, aby nakonec do šaten Lovci odcházeli se sedmigólovým vedením 16:9.

Další navýšení náskoku přinesl vstup do druhé půle, když ve 36.minutě vedly Lovosice již o 11gólů 21:10. Ve 21.minutě dokonce již o 14gólů 28:14 a zápas dovedli v poklidu do vítězného konce a výhry 34:18. V tabulce jim patří jedenáctá příčka se ziskem 12bodů, o bod více má nedaleký Most.

V dalším kole přivítáme v neděli 8. května od 12hodin celek Jičína, kterému patří v ligové tabulce sedmá příčka se ziskem 16bodů.

Sestava a branky Lovců: Bretfeld – Škromach 3, Dojčinovič 4/1, Baičev 3, Gebhart 1, Stach 7, Malý K. 1, Malý Š. 5/1, Timko 1, Kovář 2, Durček 3, Štraus 4, Vítek.

7m hody: 2/2 – 0, vyloučení: 2 – 2, rozhodčí: Lorenc, Polák.