Stejně jako naši muži, i dorostenecké celky nastoupily v sobotu proti týmu Plzně. A bohužel ani jednomu se nepodařilo bodovat.

19.kolo 1.ligy ml.dorostu:

Talent Škoda JS Plzeň – HK FCC Město Lovosice
28:22 (15:12)

Lovo mld - FM 05

Šestý tým dorostenecké ligy si z Lovosic odvezl na podzim oba body za těsné vítězství 29:28 a ani v odvetné části nedovolil Lovcům bodovat. Domácím se dařilo být od začátku o krůček vpředu, v 18.minutě vedla Plzeň rozdílem jedné branky 8:7. Pak se jí podařilo třemi góly v řadě odskočit na 11:7, ale Lovci zkorigovali na 11:9. Nakonec první poločas skončil třígólovým rozdílem 15:12 ve prospěch Západočechů.

Druhý poločas a jeho začátek nevyzněl pro Lovce příznivě. Domácí vyhráli úvodních pět minut 4:1 a rázem tu bylo jejich šestibrankové vedení 19:13. Ve zbývajícím čase se již žádné drama nekonalo, domácí si udržovali dostatečný odstup a nakonec zvítězili o šest branek 28:22.

Naši házenkáři zůstávají na 11.místě v tabulce 1.ligy ml.dorostu, když mají na svém kontě 10bodů. V dalším kole hostíme poslední celek tabulky Zlín a to v neděli 1. května od 12hodin.

Sestava a branky Lovců:  Bretfeld – Škromach 1, Timko, Štraus 2, Dojčinovič 1, Kovář 2, Stach 8, Baičev 1, Durček 7/1, Vítek.

7m hody: 1/1 – 1/1, vyloučení: 1 – 1, rozhodčí: Větrovský, Rutta.