V předehrávce kola podlehli mladší dorostenci Kopřivnici

Naši mladší dorostenci využili cestu „A“ týmu k finálovému zápasu v Karviné, aby předehráli utkání sedmnáctého kola proti týmu Kopřivnice.

Lovo mld - FM 06

17.kolo 1.ligy ml.dorostu:

KH Kopřivnice – HK FCC Město Lovosice
33:24 (16:6)

Výsledek utkání byl bohužel poznamenaný již samotným jeho začátkem. Naši Lovci sice vstřelili úvodní branku, ale to bylo bohužel z jejich strany na dlouhou dobu vše. Soupeř kontroval šesti góly v řadě a získal tak v 10.minutě vedení 6:1. Následovala naše druhá trefa, která byla ale byla tentokráte „potrestána“ hned osmi góly domácích a utkání tak bylo prakticky ve 22.minutě první půle za stavu 14:2 rozhodnuto. Stejný gólový rozdíl svítil na ukazateli i po třiceti minutách hry.

Ve druhém poločase se nám přeci jen dařilo skórovat častěji a díky tomu jsme také dokázali upravit aspoň kosmeticky výsledek střetnutí na konečných 33:24.

V dalším kole hostíme v neděli 17. dubna od 12hodin druhý tým tabulky, celek Nového Veselí.

Sestava a branky Lovců: Günl, Bretfeld – Škromach, Baičev 2, Gebhart 4, Stach 11/1, Dojčinovic, Kovář 2, Malý Š. 3/3, Malý K., Durček 2, Štraus, Vítek.

7m hody: 3/3 – 4/4, vyloučení: 3 – 3, rozhodčí: Horalík, Martiník.