Starší dorost na Prague Handball Cupu 2016

Dobře si na turnaji Prague Handball Cup vedli naši starší dorostenci. V základní skupině obsadili třetí místo a postoupili tak do hlavní fáze turnaje.

DSC_0241Prague Handball Cup 2016 – kategorie st.dorostu

Základní část MA2

Pátek 25.03.2016

Skanderborg Handbold (DEN) – HK FCC Město Lovosice 19:13 (8:11)
HK FCC Město LovosiceMŠK Považská Bystrica (SVK) 9:9 (6:4)
Växjö HF 1 (SWE) – HK FCC Město Lovosice 11:18 (5:9)

Sobota 26.03.2016

HK FCC Město LovosiceSK Házená Polanka (CZE) 12:13 (5:8)
TV Gelnhausen (GER) – HK FCC Město Lovosice 13:14 (7:8)
HK FCC Město LovosiceSSV Heidenau (GER) 21:7 (10:4)

Neděle 27.03.2016

Greve HK (DEN) – HK FCC Město Lovosice 8:14 (3:6)
HK FCC Město Lovosice – Växjö HF (SWE) 8:13 (4:5)

Tabulka hlavní části:

1 Växjö HF (SWE) 2 2 0 0 27:19 4
2 HK FCC Město Lovosice (CZE) 2 1 0 1 22:21 2
3 Greve HK (DEN) 2 0 0 2 19:28 0

Celkově jsme tak v turnaji obsadili dělené sedmé až dvanácté místo z 33 účastníků kategorie MA.

Sestava Lovců: Arpád Gebur, Jiří Günl – Ondřej Poráč, Tomáš Gröbl, Jiří Kalík, Martin Prokop, Dominik Štraus,  Petr Čepelák, Jan Richter, Václav Vodička, Michael Konárik, Přemysl Čech a Filip Seyfryd.

Komentář trenéra: Na letošním  Prague Handball Cupu naši starší dorostenci během 3 dnů sehráli 8 zápasů se soupeři různých herních stylů a kvalit. Některé se povedly hůře, některé lépe. Poslední zápas turnaje jsme nezvládli hlavně díky naší nedisciplinovanosti, kdy jsme se nechávali vylučovat za zcela zbytečné gesta, řeči a komentáře (v utkání jsme inkasovali tři červené karty a celkem 18 trestných minut, v zápase hraném 2x15minut se při takovéto nekázni vyhrát nedá a hráči si musí uvědomit, že je třeba udržet chladnou hlavu a odpustit si jakékoliv nepřiměřené reakce, ať už se jim rozhodnutí rozhodčích líbí nebo ne). Turnaj jsme pojali jako přípravu na závěrečná kola 1. ligy starších dorostenců. Doufejme jen, že nás tato zkušenost posune dále a pomůže nám tak k dosažení co nejlepšího umístění na konci soutěže.