Mladšímu dorostu se v Jičíně bodovat nepovedlo

V desátém kole první ligy mladšího dorostu zajížděli naši házenkáři do Jičína. Ten měl před nedělním zápasem o jeden bod více jak náš celek.

10.kolo 1.ligy ml.dorostu:

HBC Jičín – HK Lovosice
33:27 (15:12)

141205_mlD ce004

Jičín měl na svém kontě o jeden bod více a zápas tak sliboval vyrovnanou házenou. Začátek utkání byl pro náš celek skvělý, dařilo se mu vše na co sáhl a brzy si vypracoval výraznější vedení. To v 15.minutě narostlo již na nadějných 10:4 ve prospěch Lovců. Dalších dvanáct minut jsme bohužel nedokázali skórovat, zatímco soupeři se povedla šňůra devíti branek a tím i otočení skóre na 13:10. V poločase pak domácí vyhrávali o tři góly 15:12.

Druhý poločas přinesl opět srovnání skóre, když Lovosice ve 37.minutě vyrovnávaly na 19:19. Ve 42.minutě jsme dokonce získali vedení 22:19, ale opět přišel střelecký výpadek. Tentokráte osm minut bez vstřelené branky opět napomohlo Jičínu k otočení skóre na 25:22 a tento nepříznivý stav jsme již zvrátit nedokázali. V konečném součtu zvítězili domácí o šest branek 33:27.

Naši házenkáři zůstávají na jedenácté příčce se ziskem pěti bodů. V dalším kole doma přivítají vedoucí celek tabulky Zubří v neděli 13. 12. od 13hodin.

Sestava a branky Lovců: Günl, Bretfeld – Škromach, Timko 4, Malý 6/4, Štraus 2, Stach 7, Baičev 7, Heřmanovský 1, Vítek

7m hody: 2/2 – 4/4, vyloučení: 5 – 2, rozhodčí: Bečička, Bukeníček.