Mladší dorostenci vezou ze Zlína těsnou porážku.

Týmu mladších dorostenců se bohužel nepodařilo napodobit výkon starších kolegů a ze Zlína si vezou těsnou jednobrankovou porážku.

141205_mlD-ce002

9.kolo 1.ligy ml.dorostu:

HC Zlín – HK FCC Město Lovosice
23:22 (11:12)

Naši házenkáři neměli dobrý vstup do utkání, v 6.minutě svítil na ukazateli stav 3:0 pro domácí a vůbec první branku v zápase vstřelili Lovci až v 11.minutě první půle! Manko se jim dlouho nepodařilo vymazat a ke srovnání skóre došlo až v 19.minutě. Lovcům se pak dokonce povedlo otočit vývoj zápasu, ale do šaten si po třiceti minutách odnášeli jen těsný náskok 12:11.

Druhá půle přinesla zlepšení na naší straně a to rezultovalo v navýšení náskoku na 21:17 ve 44.minutě střetnutí. Pětiminutový střelecký výpadek bohužel naše Lovce stál celý vybudovaný náskok a v závěrečném dramatu nakonec i oba body. Domácí v 58.minutě vstřelili branku na 23:22 a tento stav se již do konce zápasu nezměnil.

Lovosice tak klesly až na jedenáctou příčku se ziskem 5bodů, za nimi je se 4body již jen Zlín. V dalším kole se pokusíme bodovat na palubovce Jičína a to v neděli 6. prosince od 13hodin.

Sestava a branky Lovců: Günl, Bretfeld – Škromach 2, Dojčinovič, Baičev 2, Stach 7, Heřmanovský, Kovář, Malý 6/3, Timko 1, Durček 2, Štraus.

7m hody: 3/1 – 3/3, rozhodčí: Macharáčková, Novotný, diváků: 53