Lovosičtí mladší žáci dominovali domácímu turnaji

Pátý turnaj ligy Ústeckého kraje mladších žáků se konal v Lovosicích ve sportovní hale Chemik v sobotu 7. listopadu 2015.

Vynechávalo družstvo Baníku Most. V turnaji dominovala domácí družstva, A-čko suverénně zvítězilo před B-čkem, když obě družstva potrápili jediné Louny. Čtvrtí Tygři uplatnili fyzickou převahu nad Varnsdorfem. Hráno 5 minut osobka, 5 nájezdů a 20 minut hra.

Výsledky Lovosic:

Lovosice A – Lovosice B hra 13:3, osobka 6:4, nájezdy 8:4
Utkání A proti B jsou nevyzpytatelná, což se projevilo v osobce. V nájezdech a zejména ve hře jasně dominovala zkušenost A-čka.

Lovosice A – Tygři Ústí n.L. hra 11:3, osobka 5:1, nájezdy 0:2
Nájezdy trestuhodně prohrány. I úvod utkání byl ve znamení neproměňováním Lovosických šancí (2. min 0:2). Ústí drželo krok až do 6. minuty (2:3). Zrychlení hry Lovosic výsledek utkání zvrátilo.

Lovosice A – Lokomotiva Louny hra 13:7, osobka 4:4, nájezdy 8:6
Vyrovnané utkání v osobce. I ve hře se družstva dlouho přetahovala o skóre (10. min 4:3). V závěru se prosadili domácí důrazem v obraně a zejména pohyblivým útokem.

Lovosice A – Slovan Varnsdorf hra 14:3, osobka 6:1, nájezdy 2:0
Fyzicky slabší hosté nedokázali vzdorovat ani lavičce domácích.

Lovosice B – Slovan Varnsdorf hra 11:3, osobka 6:1, nájezdy 4:1
S chutí hrající B-čko nedovolilo soupeři skoro nic.

Lovosice B – Tygři Ústí n.L. hra 12:2, osobka 6:5, nájezdy 8:4
Fyzicky vyspělejší Tygři nemohli vzdorovat rychlosti a technice domácích.

Lovosice B – Lokomotiva Louny hra 5:7, osobka 4:3, nájezdy 5:4
Lounští se nedokázali v osobce vyrovnat s rychlostí a nadšeně hrajícími domácími. I ve hře byli domácí favoritovi více než vyrovnaným soupeřem.

6. Slovan Varnsdorf 0 0 16 1 2 13 2 3 11 11 16

Hráči lovosického A-čka předváděli technickou házenou s rychlým přechodem do útoku. Ani v obranné fázi nezklamali. B-čko k rychlosti a technice přidalo i srdíčko a druhé místo v turnaji je zasloužené. Spolehlivě zachytali brankáři obou družstev. Na palubovce se při pravidelném střídání objevili všichni hráči a téměř všichni se zapsali do tabulky střelců.